Horoskopy

Nejhorší šéfové podle horoskopu: tyhle 3 za nadřízené nechcete

Nejhorší šéfové podle horoskopu: tyhle 3 za nadřízené nechcete

Někdo se jako vedoucí osobnost narodí nebo se jí stane po letech praxe. Dobrý šéf by měl umět motivovat, naslouchat a spravedlivě rozhodovat. Někdo ale šéfování zkrátka nemá v krvi, i kdyby se měl rozkrájet. Pojďte zjistit, která 3 znamení jsou ti nejhorší šéfové. Pod nimi pracovat rozhodně nechcete!

Vodnář

21. leden – 20. únor

Vodnáři jsou inovativní, svobodní a nezávislí. Neradi přijímají zodpovědnost a chtějí dělat věci po svém. Porady pod vedením Vodnáře bývají zdlouhavé. Složitě komunikují a neumějí efektivně předávat požadavky svým podřízeným. Nadělil vám osud za šéfa právě Vodnáře? Tak to se rozhodně nudit nebudete. U šéfů narozených v tomto znamení nikdy dopředu nevíte, jakou reakci nebo pracovní úkol si pro vás připraví.

Ryby

21. únor – 20. březen

Pracovat se šéfem ve znamení Ryb je těžké. Podřízení si musí obalit nervy a obrnit se trpělivostí. Ryby jsou značně citlivé, je proto potřeba vážit slov při hodnocení jejich chování a stylu vedení. Organizace a hospodaření s financemi také nepatří mezi jejich silné stránky. Do ničeho nezasahují a budou spoléhat na to, že si jejich podřízení zvládnou práci organizovat sami. to  Pokud se musejí podílet na projektu, ve kterém nevidí smysl, rozhodně se nebudou vrhat s vášní do práce. Právě naopak, a to se projeví i na výkonu celého týmu.

Štír

23. říjen – 22. listopad

Lepšího a zapálenějšího pracanta než je Štír, nenajdete. Za to lepšího šéfa určitě ano. Štíři jsou ti nejhorší šéfové podle horoskopu. Nechávají se ovládat svými emocemi a frustracemi. Pokud se jedinec ve znamení Štíra stane vaším nadřízeným, i když dříve platil za kamaráda, bude vás bedlivě kontrolovat. Žádný prohřešek nebo chybička v pracovním procesu mu neujde. A Štír nezapomíná. Připomene vám jej klidně i po několika letech, když to budete nejméně čekat.