Krása a módaNehty

Nejstylovější nehty podzimu 2023? Zkuste tyto tipy

Nejstylovější nehty podzimu 2023? Zkuste tyto tipy

Podzim je snad nejtypičtějším obdobím, v roce co se módy týče. Hřejivé kardigany a svetříky laděné do neutrálních barev, dlouhé společenské kalhoty, nebo dokonce kabáty. K oblékání patří i drobnější detaily, jakým je právě i manikúra. Už jste viděli trendy nehty tohoto podzimu? Přinášíme pár tipů, jak jich docílit také.

Moc se nevyřádíte, letos vládne minimalismus

Jedním z prvních bodů, které je důležité zmínit, bude jednoduchost a estetičnost. Minimalistické, nepřeplácené nehty jsou na vrcholu už delší dobu a tady se trendy nemění. Ale pozor, jednoduché nemusí znamenat nudné. Na neutrálních nebo pastelových barvách vypadají dobře geometrické tvary- tečky, kruhy a čáry všeho druhu. Také s abstraktními designy neuděláte krok vedle. Ty mohou navíc hýřit barvami o poznání více. 

Jak nehty vytvarovat? Spolehněte se na klasiku

Mandlové, oválné, dohranata a krátké jsou všechny populární tvary nehtů. Na běžné nošení se praktičností hodí právě kratší, ale záleží i na vzoru. Mandlové i oválné zase opticky prodlužují prsty a vytváří elegantní dojem.

Buďte kreativní, ale co se barev týče, nevyužijete celou paletu

Neutrální a pastelové barvy, jak už jsme říkali, jsou teď nejvíc trendy. Prim hrají odstíny hnědé od lehce béžové až po tmavší kávové odstíny. Hnědou využijete buď jako podkladovou barvu, nebo se s ní skvěle pracuje u ozdobných detailů. Zajímavým prvkem je určitě i francouzská manikúra právě s hnědými okraji. Ani s oranžovou neuděláte chybu. Pozor jen na výrazné odstíny, které se tolik nehodí na velké plochy. To platí samozřejmě pro všechny zářivé barvy.

A jak všechno zkombinovat? Zkuste se inspirovat našimi tipy

Francouzské nehty v obměněných variantách působí žensky a odvážně zároveň. Zkuste místo bílé zmiňovanou hnědou nebo zlatou a minimalistické nehty budou na světě. Květinové a geometrické motivy také pořád letí. Hezky vypadá růžový základ s modrými kytičkami. Dále určitě matné laky v teplých barvách, kde není potřeba přidávat žádné aplikace, nebo monochromatické nehty, kdy nehty na každé ruce budou vícebarevné.