Móda

Nejmodernější kalhoty pro rok 2023

Nejmodernější kalhoty pro rok 2023

V dnešní době ani nemrkneme a už je tu nový trend. Mnoho let držely pomyslné žezlo skinny džíny s vysokým pasem, ale těm začíná již odzvoňovat a do módy se dostávají kousky, které jsme hrdě nosili před patnácti lety – vrací se doba zvonových nohavic a bokovek a s nimi trendy počátku nového tisíciletí, které zasáhnou do všech oblastí módy.

Bokovky

Ano, čtete správně, do módy se vrací bokové kalhoty. Jejich vzestup pomalu začal již minulé léto a letos je budeme vídat ještě častěji. Z tohoto faktu jsou mnozí nadšení, ale velká skupina lidí bokovky zásadně odmítá kvůli jejich nepohodlnosti či nevhodnosti pro jejich typ postavy. U těchto džínů je každopádně potřeba pečlivě vybírat správnou velikost – příliš malé číslo vám totiž vytvoří nevzhledný „muffin top“.

Zvonové kalhoty

I zvonáče se letos vrací do módy, a to ve všech podobách – od roztrhaných džínů až po společenské kalhoty. Pokud chcete působit elegantně, nakombinujte je s rolákem či sakem a botami na podpatku. Pokud chcete naopak působit ležérně, zvolte k nim svetr nebo crop top.

Oversized kalhoty

Tyto kalhoty jsme vídali již minulý rok a jejich popularita bude letos pokračovat. Budou se nosit s různými výškami pasu a různými styly. Populární budou zejména cargo kalhoty či baggy kalhoty se širokými nohavicemi zužujícími se u kotníků. U těchto typů kalhot je důležitá správná kombinace s vrchní částí oblečení. Vzhledem k tomu, že je tento typ kalhot velmi objemný, je třeba zvolit přiléhavý vršek, abyste nepůsobili příliš mohutně.

Skinny kalhoty

Skinny kalhoty se sice už neřadí mezi nejmodernější kousky, to ale neznamená, že je musíte nutně přestat nosit. Móda se totiž mění rychlostí blesku a kdybychom se měli neustále přizpůsobovat stálo by nás to spoustu úsilí i peněz. Navíc novým trendem se stále více stává upozaďování módních výstřelků a důraz na osobitý styl každého z nás. Proto, jestli skinny kalhoty milujete, nevzdávejte se jich! Můžete je zkusit nosit s volným svetrem, blůzou či je dokonce zkombinovat s šaty.