Krása a módaNehty

Bílé gelové nehty se třpytkami: jednoduchý domácí postup, který sama

Bílé gelové nehty se třpytkami: jednoduchý domácí postup, který sama

Mnoho žen by si doma rádo dělalo krásnou manikúru, ne vždy si však troufají. A zvlášť to platí u zdánlivě náročnějších vzorů a stylů. Natřít si nehty obyčejných jednobarevným lakem zvládne prakticky každý, a pokud s výsledkem není spokojený, stačí pár dní počkat, a je stejně čas na změnu. U gelových a gel lakových nehtů to však neplatí.

Bílé gelové nehty se třpytkami: doma snadno a rychle

Hlavní výhodou gel laku je rychlost. Paradoxně. Pokud si totiž lakujete nehty pořádně, jistě víte, že vás od krásné manikúry dělí často čtyři nebo pět vrstev. Musíte použít bázi, obvykle dvě vrstvy barvy a navrch i top coat. To všechno zasychá dohromady velmi dlouho, a ještě hodiny poté jsou nehty měkké a musíte na ně dávat pozor. To ale u gel laku neplatí!

  • Udělejte si manikúru
  • Nail prep + primer
  • Base coat
  • 2 vrstvy barvy
  • Zdobení
  • Top coat

Začněte manikúrou. Upravte si tvar nehtů, zatlačte kůžičky pomerančovým dřívkem a jemně zdrsněte pilníkem povrch nehtu. Poté naneste takzvaný nails prep a primer. Vodičky, které zajistí dlouhou výdrž laku.

Nalakujte base coat a dejte zapéct do lampy podle návodu. Dále postupujte v barevnou vrstvou. Můžete použít NANI UV gel white 3, NANI gel lak Mil White 30 nebo třeba UV/LED GELLAK WHITE 100 od značky Ruscona. Aplikujte minimálně dvě vrstvy a každou zvlášť zapečte v lampě.

Na vybrané nehty aplikujte tenkou vrstvu gelu a posypte třpytkami. Ty jemně zatlačte a dejte opět zapéct. Všechny nehty pak na závěr zalakujte top coatem.

Bílé gelové nehty se třpytkami jsou vhodné na slavnostní události jako jsou plesy nebo svatba. V kombinaci s vločkami ale působí i velice hezky jako originální zimní manikúra.