Krása a módaMóda

Nejmodernější jarní kalhoty pro seniorky: 5 tipů právě pro vás

Nejmodernější jarní kalhoty pro seniorky: 5 tipů právě pro vás

Ačkoli je lákavé každé ráno obléci své pohodlné tepláky nebo legíny, dvakrát vhodným outfitem na jarní procházky s přáteli rozhodně nejsou. A proto se naše módní redakce rozhodla, že vám poradí, jaké kalhoty bude na jaře opravdu ty moderní.

Cargo kalhoty

To nejlepší na cargo kalhotách je to, že neexistují žádná omezení, pokud jde o to, kde je nelze nosit. Jsou ideální pro každého, kdo potřebuje pohodlné oblečení a zároveň působit šik. Když se cargo kalhoty objevily poprvé, netrvalo to dlouho a velice rychle se stali základem šatníků. Dříve sice byly pracovním oděvem, ale v současné době je můžete vynést opravdu kdekoliv. Stačí jen vsadit na neutrální odstíny a vyvarovat se šíleným potiskům.

Cigaretové kalhoty

Cigaretové kalhoty jsou stejně tak důležité jako jsou například malé černé nebo bílá blůzka. Tento typ kalhot obepíná nohu po celé délce a jsou úzké kolem kotníku, takže můžete maximálně využít své oblíbené jarní boty. Tento styl kalhot je navíc nepostradatelnou součástí šatníku mnoha žen již od 50. letech 20. století. Kromě toho je jejich styl natolik lichotivý, že vyhovuje všem ženám.

Zvonové kalhoty

Nejen v 70. letech, ale i v 90. letech byly kalhoty s širokými nohavicemi základním kouskem šatníků. Nakonec se ale dostaly do nemilosti, protože se oblibě začali těšit skinny jeans. Nicméně letos se role obrací a kalhoty, které jsou vypasované v pase a široké u kotníků, se zase hřejí na výsluní. A my se musíme přiznat, že milujeme jejich univerzálnost. A stejně jako cigaretové kalhoty, tak i zvonové kalhoty mohou vynést všechny ženy.

Lněné kalhoty

Letošek se nese v duchu udržitelnosti, a tak jasná volba padá na lněné kalhoty. Ty jsou totiž nejen lehké a prodyšné, ale vypadají stejně elegantně jako oblekové kalhoty. Pokud nevíte, s čím lněné kalhoty vynést, můžete vsadit na polokošili v neutrálních barvách, kterou určitě nic nezkazíte. Na nohy pak stačí obout oblíbené podpatky nebo mules a můžete vyrazit.

Chinos

Kalhoty chinos jsou vyrobeny z lehké tkaniny a hodí se k formálním příležitostem. Snad každá žena má ve své skříni tento typ kalhot a my na tom nejsme jinak. Tyto kalhoty můžete stylizovat s bílou košilí, vestou a oblíbeným kabátem a uvidíte, že budete vypadat hned elegantně. Pokud nevíte, jakou obuv k těmto kalhotům volit, zvolit můžete mokasíny nebo holínky, pokud je venku deštivo.