Horoskopy

Dnešní horoskop – čtvrtek 14.3.2024. Blíženci by se měli soustředit na svou budoucnost, Kozoroh touží po vzrušení

Dnešní horoskop – čtvrtek 14.3.2024. Blíženci by se měli soustředit na svou budoucnost, Kozoroh touží po vzrušení

Beran

Pokud je na pořadu dne rozhodování ve věcech finančních, nenechte se ovládat svými emocemi. V takových případech byste nemuseli dopadnout dobře. Neutrácejte peníze za něco, co nepotřebujete a nezapojujte se do hazardních her. Hněv či zášť, které jste v minulosti potlačili, mohou nyní vyplout na povrch. Tyto pocity už nepopírejte. Přiznejte si je, ale nejednejte pod jejich vlivem. Pomůže vám to získat ztracenou sílu.

Býk

Pocit neklidu vás bude provádět po celý den. Může pro vás být obtížné soustředit se, a to i na každodenní záležitosti. Je důležité, abyste našli způsob, jak to změnit. Pokud dostanete příležitost pracovat na něčem s přáteli nebo ve skupině lidí, rozhodně ji využijte. Posílí to vaše sebevědomí. Je vhodný čas plánovat něco příjemného, protože potřebujete příjemné zpestření – něco, na co se můžete těšit. Už víte, kam pojedete v létě na dovolenou?

Blíženci

Tušíte, že se něco chystá. Nevíte přesně, v jaké oblasti života to přijde, avšak víte, že to bude velké. Neberte věci jako samozřejmost a nepředpokládejte, že se budou neustále vyvíjet stejným směrem. Zaměřte se na budoucí plány, ideálně ty dlouhodobé. Oprostěte se od minulosti a neplačte nad tím, co mohlo být. Promarněné příležitosti už neobnovíte, zato můžete otevřít oči a soustředit se na ty možnosti, které se pro vás teprve chystají.

Rak

Čekat na to, co se stane není dnes nic pro vás. Toužíte jednat a nebojíte se riskovat. Díky tomu můžete otevřít mnohé dveře. Buďte ale opatrní na to, do jakých akcí se pouštíte. I když vás to táhne k akci, vždy je dobré předem si své kroky promyslet a zvážit i možné dopady vašeho rozhodnutí. Neustálý boj a snaha vyniknout jsou nadmíru vyčerpávající. Snažte se proto zaměřit také na to, abyste měli dostatek odpočinku a relaxace.

Lev

Jste rádi středem pozornosti a dnešek nebude výjimkou. Dejte si ale pozor na to, abyste přitáhnuli tu správnou pozornost. Některé z vašich bláznivých činů vám mohou přilákat nové přátele, ale mohou způsobit potíže v aspektech života, jako je pracovní prostředí. Vaše činy mohou ovlivnit to, jak vás vnímají ostatní lidé. Svévolnost může způsobit potíže s kolegy nebo s partnerem. Dělejte věci, které vedou k harmonii namísto toho, abyste ostatní obtěžovali.

Panna

Obvykle máte rádi, když si můžete vše naplánovat dopředu. Pro dnešek to ale neplatí. Chcete dělat něco nového a oprostit se od každodenní rutiny. Vyjeďte na místo, kde jste ještě nikdy nebyli nebo se naučte něco nového. Rozhodně nebude stačit zajít si do nové kavárny ve městě ani číst novou knihu. Pokud se cítíte naštvaně, dejte svým emocím průchod tam, kde nezpůsobí velké škody. Vybírejte si své bitvy opatrně.

Váhy

Dnes vás překvapí síla vašich emocí. Najednou zjistíte, že rozum ustupuje emocím, což je něco, na co jste nebyli připraveni. Možná zjistíte, že vás nějaká situace zasáhla více, než jste si uvědomovali. Snažte se soustředit více na budoucnost, to pro vás bude prospěšnější. Někdy je lepší nechat věci volně plynout, než je neustále kontrolovat. Pod vlivem svých emocí umíte odhadnout i emoce jiných lidí. Toho můžete využít ve svůj prospěch zejména u lidí, kteří se vám snaží dostat pod kůži.

Štír

Pokud hledáte inspiraci, můžete se obrátit na svého partnera. Může pro vás být též zdrojem klidu. Nemůžete od něj ale očekávat, že se bude držet programu, nebo že bude dělat věci běžným způsobem. Ostatně toho dnes nejste schopni ani vy sami. V zaměstnání můžete pociťovat určitou nelibost. Než si ale začnete stěžovat, uvědomte si, zda je to legitimní. Dobře si rozmyslete, do jaké bitvy se pustíte.

Střelec

Dnes budete mít chuť přistupovat k jednotlivým úkolům novátorsky. Inovativní způsob řešení může být tím, co vás motivuje k práci. Dejte si ale pozor, u některých činností to může zbytečně komplikovat věci. Někdy je zkrátka lepší dělat věci automaticky tak, jak už byly vymyšleny. Intuice vám může napovědět, o jaké záležitosti se jedná. S těmi, které milujete, není vždy jednoduché vyjít. Drobné rozdíly přehlížejte a soustřeďte se na to podstatné.

Kozoroh

Potřebujete najít nějakou činnost, která pro vás bude vzrušující. Pro nezadané to může být schůzka na slepo. Pro zadané i nezadané to může být náhodné setkání s přáteli nebo čas věnovaný koníčkům. Předtím, než se vrhnete do něčeho nového, vezměte v potaz výdaje, které by to mohlo způsobit. Dnes se vyplatí dělat rozhodnutí až na poslední chvíli. Pokud existuje něco, co se vám nelíbilo, ale neřekli jste to nahlas, bude vás to nadmíru iritovat.

Vodnář

V rodinných záležitostech i uspořádání domácnosti zatoužíte po implementaci změn. Možná pro vás bude těžké přesvědčit ostatní členy domácnosti, aby se zapojily do vašich plánů. Navíc to může způsobit chaos. Zpomalte a všechno si pečlivě promyslete. Řešení finančních problémů nebo určitá uspořádaní ve finančních záležitostech je dobrý nápad. Vaše analytická mysl vám může ukázat možnosti ke zlepšení.

Ryby

Máte spoustu inspirativních nápadů. Ne všechny jsou ale inovativní. Mezi nimi se totiž mohou nacházet i takové, které jsou naprosto šílené. Nebudete schopni je rozlišit. Proto je před provedením konzultujte s osobou, které důvěřujete. V některých případech na váš nápad ještě nedozrál čas, takže jej prozatím dejte k ledu. Vyčkávejte, příležitost pro jeho uplatnění se blíží! Mohou vzniknout konflikty, které se týkají majetku nebo peněz. Než uděláte velký rozruch, zvažte, zda si situace zaslouží tolik povyku.