Móda

Nejmodernější deštníky 2023: Jaké vzory a druhy jsou v kurzu? Nejen dle celebrit

Nejmodernější deštníky 2023: Jaké vzory a druhy jsou v kurzu? Nejen dle celebrit

Se změnou ročního období a příchodem jarních a letních dešťů přichází také čas na nákup nového deštníku. Každý rok se na trhu objevují nové trendy dokonce i mezi nimi – v tomto článku se pak podíváme na ty nejmodernější deštníky roku 2023. Pokud tedy chcete být připravena na každé počasí a zároveň maximálně trendy, pokračujte na další řádky a prozkoumejte společně s námi nejžhavější novinky mezi deštníky.

Geometrické vzory

Geometrické vzory jsou obecně vzato jedním z nejoblíbenějších trendů v oblasti módních doplňků pro rok 2023, protože jim dodávají dojem moderního a roztomilého vzhledu. Mnoho návrhářů se proto snaží vytvářet různé geometrické vzory na všemožných materiálech a doplňcích, včetně právě deštníků. Mezi nejoblíbenějšími motivy pak nechybějí kosočtverce, pravidelné trojúhelníky či kruhy. 

Vintage styl

Retro styl z dob vzdálených několik desetiletí získává stále více na popularitě, a to se týká i deštníků. Pro letošní rok tedy budou v kurzu deštníky s výrazným vintage vzhledem, které jsou zdobeny květinovými nebo jinými vzory spojenými s módou minulého století.

Průhledné deštníky

Průhledné deštníky jsou v kurzu již po několik let, avšak v letošním roce přijdou ještě o trochu vylepšené. Nové modely totiž kombinují průhlednost se zajímavými vzory a barvami, jež jakožto celek vypadají velmi elegantně. Tyto deštníky jsou navíc také velmi praktické, protože umožňují přes ně vidět a zároveň ochrání váš make-up před dešťovými kapkami.

Barevné vrstvení 

Vrstvení barev je trend, který se projevuje u mnoha módních doplňků, včetně deštníků. Tyto deštníky jsou tedy složeny z různých barevných panelů, jež se překrývají a které dohromady vytvářejí vskutku jedinečný a zajímavý vzhled vašeho módního ochránce proti dešti.

Deštníky netradičních tvarů 

Pokud hledáte něco neobvyklého a chcete vybočit z davu a šedi ulic, tak můžete vsadit na deštníky, jež se vyznačují netradičními tvary. V roce 2023 budou mezi nejpopulárnější patřit deštníky ve tvaru srdce, hvězdy nebo květu. Zkrátka deštník nemusí být pouze nudný a kulatý, ale můžete ho oživit právě i atypickým tvarem.