Krása a módaMóda

Nejlevnější obchod s oblečením: V těchto 3 zaručeně ušetříte!

Nejlevnější obchod s oblečením: V těchto 3 zaručeně ušetříte!

Právě levné obchody s oblečením se v posledních letech staly těmi nejvyhledávanějšími. Je to tím, že začínáme více šetřit penězi nebo rychlými změnami trendů v módě? Ať tak či onak, my pro vás máme tipy na nejlevnější obchody s oblečením, ve kterých můžete v Česku nakoupit.

Primark

Byl by hřích nezačít právě populárním Primarkem. Pryč jsou časy, kdy se do tohoto obchodu pořádaly zájezdy do Německa, protože konečně máme Primark také v Praze a každá návštěva našeho hlavního města se neobejde bez nákupů. Co v Primarku koupíme a kolik to bude stát?

Primark nabízí od všeho něco a doporučujeme si udělat čas alespoň tři hodiny, protože se vám nebude chtít odejít domů. Na každém rohu naleznete oblečení, boty, doplňky, kosmetiku… a to vše v pánské, dámské i dětské kategorii. Každý kousek oblečení je trendy a levný. Není výjimkou koupit si v Primarku skvělé džíny za 200 Kč nebo tílko za 19 Kč.

Sinsay

Právě Sinsay se začíná sortimentem svého zboží tak trochu Primarku podobat. V Sinsay levně nakoupíte pro všechny členy vaší rodiny za pár korun. Je libo oblečení, boty, kabelky nebo doplňky? Vše v Sinsay najdete za velmi příznivé ceny, které jsou podobné právě Primarku.

Pokud máte tento obchod příliš daleko, neváhejte využít e-shopu Sinsay a počkejte si na různé akce – 20 % sleva na vše, doprava zdarma apod.

Pepco

Tento obchodní řetězec si zamilovali především rodiče malých dětí, protože kde jinde koupíte hezké oblečení za pár korun, které své ratolesti s úsměvem na tváři obléknete na písek?

Na své si však přijdou i dámy a pánové. Nejpopulárnější kousek z Pepca pro ženy jsou legíny, které Pepco nabízí v několika délkách a padnou každé postavě.

Chcete ušetřit ještě více? Nakupujte v Pepcu v Polsku, odkud tento řetězec pochází a ušetřete pár korun na každém kousku oblečení.

Mezi další levné obchody s oblečením patří také Action (jejich nabídka oblečení je spíše základní), Kik, NKD nebo Gate či New Yorker. Zajímavé nabídky módy za pár korun a z kvalitního materiálu najdete také v Lidlu.