Krása a módaMóda

Nejlepší značky oblečení pro ženy nad 50 let: Kvalita a elegance

Nejlepší značky oblečení pro ženy nad 50 let: Kvalita a elegance

Móda rozhodně není pouze doménou mladých lidí, ale i v pokročilejším věku se dá hezky oblékat. Je ale potřeba vědět kde nakupovat, abyste si dokázala obstarat kousky oblečení, jež se budou hodit k elegantnímu stylu, který starším ženám sluší nejvíce. Kde si tedy nakoupit oblečení?

H&M

Tato značka je jednoznačným vítězem, pakliže hledáte eleganci a kvalitu za co nejméně peněz. Všechny výrobky jsou poctivě ušité z kvalitních materiálů, přičemž obzvláště jejich ceny ve výprodejích jsou opravdu lákavé. Zaujme i pestrá paleta nabízených produktů.

Zara

Značka Zara je známá tím, že je schopna na pulty svých obchodů dostávat ty nejvíce trendy věci v mnohem kratším čase než její konkurence. Zkrátka pokud zvolíte oblečení této značky, tak máte prakticky garanci toho, že na sobě budete nosit kousky podle nejnovější módy.

COS

Pakliže toužíte po kouskách oblečení, které vám vydrží až do důchodu, tedy klidně i desítky let, ale nechcete za ně utratit majlant, pak právě značka COS je velmi rozumnou volbou. Vzhled i kvalita oblečení jsou zde na opravdu výborné úrovni, přičemž hlavní důraz je kladen za základní vybavení šatníku – kalhoty, šaty, košile, trička, tašky či kabáty. 

Marks & Spencer

Tento britský módní výrobce je jednoduše řečeno synonymem elegance a vytříbeného vkusu. Zkrátka na pultech obchodů této značky je možné nalézt pouze výběrové zboží, které je určeno spíše právě pro starší cílovou skupinu. Zkrátka tato značka má širokou nabídku elegantního a formálnějšího oblečení pro ženy nad 50 let.

Moschino

I elegance může být výraznější – to právě perfektně ukazuje tento výrobce. Značka Moschino je známá totiž právě výraznějšími kousky oblečení, jež ale nepostrádají vkus a eleganci. Pokud je vám tedy tento styl blízký, tak si obstarejte nějaký z kousků od této značky – cenovky jsou ale mírně vyšší, takže na to pozor.

Gucci

Jestliže se neostýcháte si za módu připlatit, tak skvělou volbou je pochopitelně i italská módní ikona v podobě značky Gucci. Její repertoár pokrývá vše od šílených módních kreací až po ty nejelegantnější ručně vyráběné kousky z opravdu vysoce kvalitních materiálů. Nemusíte přitom chodit do obchodu pro nové kousky, sehnat se dá i velice zajímavé vintage oblečení této značky.