Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděle 9.7.2023. Raci by měli investovat do sebe, Váhy čeká důležité rozhodnutí

Horoskop na dnešek – neděle 9.7.2023. Raci by měli investovat do sebe, Váhy čeká důležité rozhodnutí

Beran

Je vhodný čas pro vyřešení minulých problémů, a to prostřednictvím klidné a trpělivé konverzace. Pokud se problém nedá vyřešit hned, můžete se od něj uvolnit tak, že si ho sepíšete do deníku. Později se k němu můžete vrátit. Je pro vás velmi snadné vyjádřit své myšlenky slovy, takže se můžete stát vůdčí osobou. Vyrazte s rodinou na výlet. Vzhledem k tomu, že rozhodování je pro vás jednoduché, strávíte den plný harmonie a radosti.

Býk

Dnes bude převládat idealistická stránka vaší povahy. Není tedy vhodné pouštět se do praktických nebo jakkoli důležitých rozhodnutí. Máte hlavu v oblacích, což by mohlo znamenat velký pád dolů. Nečekaná setkání jsou na pořadu dne. Nebojte se nových známostí. Vaše komunikace je skvělá, takže každý hned pochopí, kam míříte. Jste soucitní, poutaví a kreativní a díky tomu jste ve středu pozornosti. Nebojte se požádat o pomoc, když se cítíte být na pokraji svých sil. Je pravděpodobné, že to, co se dnes naučíte, vstřebáte rychleji, než kdy jindy.

Blíženci

Dnes jste velmi nerozhodní. Zabýváte se a přemýšlíte nad zbytečnostmi, což vás příliš vyčerpává. Nedostatek energie můžete odčinit tak, že si sednete sami se sebou a budete se věnovat činnostem, které vás baví. Nejlepší bude věnovat se praktickým záležitostem, u kterých nemusíte příliš zapojovat mozkové závity. Věřte sami v sebe. I když vás dnes nečeká žádné dramatické polepšení, můžete pomalu postupovat vpřed za svými cíly.

Rak

Je ideální čas zaměřit se na své cíle a plány do budoucna. Můžete si naplánovat také něco, co vás zdokonalí a zlepší vám podmínky pro přijetí do vysněného povolání. Máte lákavou příležitost, které neváhejte využít. Je pro vás snadné vyjadřovat svá přání a myšlenky slovy, takže je vhodné nadnést to před svým nadřízeným nebo partnerem. Díky tomu, že víte, co chcete, je velká pravděpodobnost, že vám bude vyhověno. Jste schopni inspirovat ostatní k činnostem, které nejsou příliš populární.

Kluk

Lev

Vaše nerozhodnost vás bude provázet celý den. Než učinit špatné a unáhlené rozhodnutí, bude lepší zaměřit se na raději na něco jiného. Pokud nemusíte, rozhodování přesuňte na jiný den. Neodkladná rozhodnutí čiňte po diskuzi s tím, koho se týká, a vše si řádně promyslete. Události, které se staly, začínáte s odstupem času lépe chápat. Jste ochotní odpustit i tomu, kdo se na vás dopustil křivdy. Náhodná setkání vás mohou přivést k činnosti, kterou jste vždy toužili dělat.

Panna

Máte dostatek energie, ale nevíte, jak ji nasměrovat. Odložte své starosti a užívejte si dne. Vztahy s ostatními jsou příjemné a harmonické, užívejte si nicnedělání. Je velmi snadné se s ostatními dohodnout, protože se obklopujete lidmi, kteří sdílí podobné názory, jako vy. Své znalosti a zkušenosti můžete svým přátelům předávat bez obav, že budete znít nadutě. Stojí o ně. Vaše perspektiva a názory ostatní zajímá, tak si je nenechávejte pro sebe.

Váhy

Začněte den rozhodnutím, které vás už dlouho tíží. Pokud tak neučiníte, budete se s problémem potýkat i nadále, což vás bude nadmíru vyčerpávat. S postupem dne jste schopni vymýšlet zajímavé nápady a způsoby, jak se prosadit v kariéře. Přidat trochu kreativity do všech činností vám může velmi pomoci. Nebojte se říkat nahlas i nápady, které se zdají být bláznivé. Mohou inspirovat ostatní k zajímavé činnosti.

Štír

Jste náladoví, tak abyste si měli dát pozor na to, jak reagujete na jednotlivé výzvy, které vám dnešní den přinese. Může se stát, že se vás ostatní budou stranit. V průběhu dne se ale situace bude uklidňovat, takže si můžete začít užívat společnosti ostatních lidí. Je příznivý čas na studium, protože si snadno zapamatujete i složité věci. Rozhovory s ostatními vám mohou pomoci přinést klid. Umíte myslet logicky i kreativně, takže se vyplatí věnovat se nějakému projektu.

Batoh

Střelec

Začnete nerozhodností a skončíte s hlavou plnou nápadů! Díky tomu, že vymýšlíte nové alternativy, můžete nalézt řešení na různé problémy, které se vyskytnou. V intimních vztazích se vám bude nadmíru dařit, takže si udělejte co nejvíce času na svého partnera. Věříte si, což se pozitivně projeví ve všech aspektech vašeho života. Pokud se pokusíte pochopit záležitosti i z pohledu ostatních, můžete dojít k porozumění a vylepšit si vzájemné vztahy s nimi.

Kozoroh

Na dnešní den jste si stanovili jasný plán. Bohužel vás tíží obavy z plnění tohoto plánu, což vás brzdí. Pokud se necítíte na jeho realizaci, raději se do tohoto plánu nepouštějte. Dnes se budete vyjadřovat spíše kreativně, takže se pouštějte do činností, kde tuto vlastnost můžete využít na maximum. Své nápady se nebojte sdílet se svým partnerem, protože vám může pomoci k jejich realizaci nebo vás naopak postaví na zem v případě, že jsou nápady mimo vaše možnosti.

Vodnář

Je pro vás velmi přirozené komunikovat s ostatními lidmi. Také realizovat nápady bude velmi snadné a užitečné. Mohou se objevit užitečné informace, které upotřebíte v takových aspektech života, jako je zdraví, peníze či zaměstnání. Mějte oči i uši otevřené. Zkuste přijít s něčím novým, může to pomoci inspirovat ostatní lidi. Spolehněte se na svou intuici a raději se nepouštějte do příliš praktických úkolů. Každodenní rutina vás unavuje, proto se pokuste prožít tento den originálněji.

Ryby

Nevíte, kam se vrtnout. Chtěli byste toho tolik stihnout, ale nevíte, kde začít. Pokud si neuděláte plán, může se stát, že prožijete den hledáním té správné činnosti a přitom si žádnou neužijete. Cítíte se pohodlně a uvolněně a stejné je i vaše vyjadřování. Protože je komunikace s vámi velmi snadná, přitahujete pozornost ostatních. Dnes budete velmi vyhledávaným společníkem. Ostatní si rádi vyslechnou všechny vaše nápady.