KrásaVlasy

Letní vlasy: 3 tipy na plážové účesy podle celebrit

Letní vlasy: 3 tipy na plážové účesy podle celebrit

Letní sezóna je v plném proudu a s ní přichází slunečné dny strávené na pláži nebo jinde u vody. Chcete-li vytvořit svůj dokonalý plážový look, inspirace může přijít od celebrit, které se často objevují s ohromujícími účesy. Leckdy přitom nejde o složitý účes, ale jednoduchou úpravu, která vás změní k nepoznání. Čtěte dále, v tomto článku pro vás máme 3 tipy na plážové účesy inspirované celebritami.

Minicopánky

Minicopánky nejsou jen pro malé holčičky. Vsaďte na rafinovanou úpravu, ve které rozhodně nebudete vypadat infantilně. A až je rozpustíte, získáte tím další skvělý účes, se kterým můžete vyrazit k vodě i do města. Minicopánky často nosí například herečka Margot Robbie nebo slovenská zpěvačka Sima. Výhodou je, že vám v horkém létu nebudou vlasy poletovat do obličeje.

Minicopánky si můžete splést s kamarádkou navzájem
Minicopánky si můžete splést s kamarádkou navzájem

Plážové vlny jako ze salonu

Nejlehčí letní účes představují nedbalé plážové vlny. Ty sladíte doslova s jakýmkoliv letním outfitem a vyrazit v nich můžete i večer do baru. Výhodu přitom mají ty ženy, které mají od přírody vlnité vlasy. Pokud máte ale vlasy rovné nebo chcete vlny výraznější, vezměte do ruky fén s difuzérem a vytvořte si vlny sama. Snadno je však vytvoříte i s pomocí kulmy na vlasy. Při tvorbě účesu se přitom můžete inspirovat celebritami, jako je například Celeste Buckingham nebo Lenny.

Plážové vlny jako ze salonu
Plážové vlny jako ze salonu

Stáhněte vlasy do culíku

Vlasy utažené do pevného culíku jsou nejen praktické, ale i sexy. Vystavíte totiž díky tomu svůj krk a holá ramena, a když k tomu nasadíte správný outfit, budete vypadat jednoduše cool. Culík přitom můžete nechat volně nebo podpořte jeho objem pomocí kulmy a nedbalých vlnek. Alternativně můžete podle hustoty vašich vlasů také uplést cop. Tento účes často nosí například talentovaná americká herečka, zpěvačka a módní návrhářka Jennifer Lopez

Stáhněte vlasy do culíku
Stáhněte vlasy do culíku

Pomocníci pro letní styling

Bez kterých kosmetických pomůcek se při letním stylingu vlasů neobejdete? Hodit se vám bude tužidlo, které si vyberte podle potřebné fixace nebo hustoty vašich vlasů – nejlehčí fixační účinek zvolte, pokud máte řídké vlasy. Budete-li vlasy hodně upravovat pomocí fénu, žehličky či kulmy, nezapomeňte je také chránit termo ochranou ve formě krému. Vsaďte také na lak na vlasy, ideálně s finišem v podobě lesku, který se skvěle hodí k létu. A pro podporu vln i kudrlinek zvolte hydratační krém pro kudrnaté vlasy.

Pomocníci pro letní styling
Pomocníci pro letní styling