Krása a módaVlasy

Nejlepší šampony z drogerie: 5 produktů, které musíte vyzkoušet!

Nejlepší šampony z drogerie: 5 produktů, které musíte vyzkoušet!

Při výběru správného šamponu je důležité zohlednit několik faktorů, a to zejména typ vašich vlasů. I ten nejlepší šampon pro vás může být naprosto příšerný, pokud se pro váš konkrétní typ nehodí. Jestliže máte tedy suché vlasy, používejte šampony určené na suché vlasy. A naopak. Pokud máte vlasy se sklonem k přílišnému maštění, vyberte si vhodný produkt právě na váš typ vlasů. Protože jinak vás i ty nejlepší šampony z drogerie nutně zklamou.

Nejlepší šampony z drogerie

Někteří lidé tvrdí, že nejlepší šampony nemohou být ty z drogerie, nicméně jsou tací, kterým právě ty levnější a dostupnější varianty zkrátka vyhovují. Tak proč utrácet zbytečné peníze za produkty, které vám ve finále prokážou „jen“ takovou službu jako ty za pár desítek korun? Vyzkoušejte skvělé šampony z drogerie!

  • Ziaja šampon s kozím mlékem
  • Jemný a levný Balea Sensitive
  • Nature Box
  • Pantene
  • Elseve od značky L´Oréal Parie

Výbornou, a navíc velmi levnou „základní“ variantou, která se hodí pro vlasy bez speciálních požadavků, jsou šampony od polské značky Ziaja. Jedno balení lze sehnat v akci i za cenu okolo padesáti korun a funguje skvělě. Nejlépe v kombinaci s komplementárním kondicionérem a maskou.

Šampon za padesát korun paradoxně není tím nejlevnějším, co zde lze doporučit. Za zmínku stojí jistě i Sensitive Shampoo od značky Balea, který je určený pro citlivou vlasovou pokožku a zaplatíte za něj pouhých dvaadvacet korun. Tento produkt ale není nijak ošizený. Chválí ho dokonce i někteří dermatologové.

Šampony Nature Box, Pantene a Elseve od L´Oréal Paris jsou mezi produkty na vlasy z drogerie již naprostá klasika. Všechny tyto značky mají mnoho různých výrobků a je třeba si dobře zvolit právě podle typu svých vlasů. Čtete proto pozorně doporučení výrobce.