Krása a módaRecenzeVlasy

Nejlepší přípravek na suché vlasy: Top 3 pro rok 2023

Nejlepší přípravek na suché vlasy: Top 3 pro rok 2023

Mít suché vlasy není žádná legrace, což už zajisté víte. Nejen že se často lámou a třepí, nýbrž také podporují tvorbu lupů a nevzhledného šupinatění pokožky vaší hlavy, a proto je důležité věnovat jim správnou hloubkovou péči. Jaké nejlepší přípravky můžete v současnosti na trhu najít a proč zvolit právě tyto? Máme pro vás tipy na nejlepší masku na vlasy, šampon i kondicionér, tak jdeme na to a společně dáme sbohem zničeným i suchým vlasům bez lesku!

Repair and Renew maska na vlasy s arganovým olejem

Začněme maskou na vlasy! Pravděpodobně tušíte, že aplikovat vlasovou masku byste měla alespoň 1x týdně. Nezapomínejte také na přesný postup správného použití, protože ze všeho nejdříve si musíte vlasy po umytí jemně vysušit ručníkem a až poté aplikovat masku, kterou po cca 15 minutách z vašich vlasů smyjete.

Značka Herbal Essences představila regeneranční a vyživující masku bez barviv pro dlouhotrvající hydrataci poškozených (a především suchých) vlasů. Cena je 169 Kč bez slevové akce za 450 ml přípravku.

Šampon na vlasy Goodbye Damage

Řada Goodbye Damage od známé značky Garnier Fructis si stojí za svým názvem a slibuje dát sbohem poškozeným vlasům. Vaše suché vlasy získají lesk a oslabené konečky se opět obnoví.

Všechny produkty řady Goodbye Damage můžete často zakoupit v nejrůznějších slevových akcích, pokud však nechcete čekat, šampon koupíte za přibližně 99 Kč.

Balzám na vlasy Oil Nutritive

Pokud hledáte balzám na vlasy, který dokáže opravit poškozené vlasy uvnitř i na povrchu a odstranit problémy se suchými vlasy, vyzkoušejte balzám Oil Nutritive od značky Schwarzkopf GLISS.

Díky unikátnímu složení z osmi cenných olejů a keratinu proniká do hloubky vašich vlasů, díky čemuž dokáže zvrátit nejen suché vlasy, nýbrž také dlouhodobě poškozené.

A cena? Bez slevové akce přijatelných 79 Kč!