KrásaMódaPleť

Nejlepší oční stíny z drogerie: 3 kvalitní produkty

Nejlepší oční stíny z drogerie: 3 kvalitní produkty

Oční stíny jsou nedílnou součástí každé make-up rutiny. Také zrovna hledáte paletku, která rázem vašim očím dodá působivý vzhled? Mnoho žen preferuje dražší oční stíny, ovšem i trh s kosmetikou z drogerie nabízí řadu kvalitních produktů, které vám umožní dosáhnout atraktivního vzhledu bez velké investice. V tomto článku si představíme 3 produkty coby nejlepší oční stíny dostupné v drogeriích.

Maybelline New York The Nudes Palette – paletka nude odstínů

Maybelline je značka s dlouholetou historií v oblasti kosmetiky. Jejich paletka „The Nudes“ je oblíbená mezi mnoha make-up artisty i běžnými spotřebitelkami. Obsahuje hned 12 krásných odstínů, od neutrálních až po hluboké barvy, což vám umožní vytvořit nespočet různých vzhledů – jak na párty, tak i casual look do práce či do školy. Stíny jsou dobře pigmentované a pohodlně se nanáší. Cena této paletky se pohybuje okolo 300 Kč a rozhodně stojí za to ji vyzkoušet.

Paletka jemných očních stínů
Paletka jemných očních stínů

Paletka e.l.f. Cosmetics Bite-Size Eyeshadow Palettes – cenová alternativa 

Značka e.l.f. Cosmetics je známá svými cenově dostupnými produkty, které však nabízejí poměrně dobrou kvalitu. Jejich „Bite-Size Eyeshadow Palettes“ jsou kompaktní stíny se čtyřmi odstíny, které se perfektně hodí na cesty nebo je snadno schováte i do vaší kabelky. Tyto paletky jsou k dispozici v několika různých variantách, ať už upřednostňujete matné, nebo třpytivé stíny. Mají dlouhou výdrž a dají se snadno kombinovat mezi sebou. Přitom je seženete i pod 150 Kč.

Wet n Wild Color Icon Eyeshadow 10-Pan Palette – pro jemné i výrazné líčení

Wet n Wild je značka oblíbená zejména u mladých dívek, protože zaujme svou nízkou cenou a pestrým výběrem. Můžete na ni narazit v běžné drogerii, jako je Teta nebo Dm, ale seženete ji i na internetu. Její paletka „Color Icon Eyeshadow 10-Pan“ nabízí 10 zajímavých odstínů v jedné paletce. Nejenže je cenově dostupná, ale nabízí také vysokou kvalitu. Odstíny jsou dobře pigmentované a zůstávají na očích po celý den. Navíc si můžete vybírat z řady různých odstínů, takže vytvoříte jemný i výrazný look.

Oční stíny z drogerie jsou cenově dostupné
Oční stíny z drogerie jsou cenově dostupné

Shrnutí

V tomto článku jsme vám představili 3 nejlepší oční stíny, na které můžete narazit v drogeriích, které máte běžně ve svém městě. Schválně zmiňujeme celé paletky očních stínů, protože samostatné stíny o jedné barvě se už dnes nevyplatí. Oční stíny z drogerie v podobě kvalitní paletky nabízí tyto 3 značky:

  • Maybelline New York 
  • e.l.f. Cosmetics
  • Wet n Wild