Krása a módaPleť

Nejlepší BB cream z drogerie: TOP 5 skvělých produktů!

Nejlepší BB cream z drogerie: TOP 5 skvělých produktů!

Pokud jste nikdy o BB creamu neslyšeli pak vězte, že jde o naprostý game changer zejména do teplých letních měsíců. Nemusíte si na pleť aplikovat silné vrstvy make-up kvůli nimž se budete akorát víc potit. Stačí si ráno natřít lehký BB cream, který v sobě kombinuje vlastnosti lehce krycího make-upu a hydratačního krému.

BB krém s Aloe vera světlý od značky Nobilis Tilia

Jako první vám představíme poněkud luxusnější produkt od značky Nobilis Tilia. Jejich BB krém s Aloe vera je vhodný pro citlivou pleť i pro pleť se sklonek k akné. Není založen na vodní bázi a je plný aktivních látek. Skvělé složení vás sice vyjde na pěkných 1630,- za 100 ml, ani koruny však nemusíte litovat.

BB krém pro dokonalou pleť 6v1 od značky Yves Rocher

Levnější variantou BB krému je 6v1 od značky Yves Rocher. 100 ml vás vyjde na 638 korun. Ten dodá vaší pleti potřebnou hydrataci, sjednotí její odstín, zakryje nedostatky, vyhladí nerovnosti, prozáří pleť a navrch ji i ochrání před vnějšími vlivy.

BB Cream od značky Nivea

Zatímco předchozí dva BB creamy možná v drogériích neseženete jen tak snadno, musíte chvíli pátrat, tento CC Cream od značky Nivea ale najdete všude. 100 ml pořídíte zhruba za 350 korun. Obsahuje navíc SPF 15, které vás ochrání před sluncem a nadměrnou tvorbou vrásek.

Magic BB krém od značky L´Oréal Paris

I Magic BB krém pořídíte ve většině drogérií. Stát vás bude ovšem oproti předchozímu produktu o něco víc. Na 100 ml si připravte 1197 korun. Výrobce deklaruje 24hodinovou hydrataci, sjednocení bez pocitu zatížení a jemné krytí nedokonalostí.

BB Cream od značky Ziaja

Nejlevnější, ne ale o nic horší, možností, kterou jsme si pro vás připravili je BB Cream od polské značky Ziaja. 100 ml vás vyjde na pouhých 316 korun a je dostupný ve střech odstínech. Díky tomu si můžete vybrat takový, který sedne právě vám. I tento BB cream navíc obsahuje SPF 15.