Nehty

Nejkrásnější nehty roku 2024: zkusíte jeden z těchto 6 stylů?

Nejkrásnější nehty roku 2024: zkusíte jeden z těchto 6 stylů?

Máme pro vás informace o tom, jaké budou trendy pro nejkrásnější nehty roku 2024. Díky módním přehlídkám, manikúrám celebrit a odhadům odborníků v této oblasti víme, jaké nehty letos pofrčí a vy teď máte jedinečnou možnost to zjistit. 

1. Zdobení nehtů

Kreativní lidé si letos přijdou na své. Pokud vám už nestačí francouzská manikúra, přijdete na chuť 3D nehtovému umění, díky kterému nehty vypadají zábavně a zajímavě. Na výběr je v této oblasti spousta možností, ať už se jedná o texturované nehty s hrbolky nebo otisky látek, po květinové vzory, třpytivé kamínky či ozdobné mašle.

Ruka s růžovými nehty.

2. Metalické nehty 

Mezi nejkrásnější nehty roku 2024 budou patřit metalické nehty s jemnými detaily a zajímavým designem. Metalické nehty dodávají vícerozměrný efekt a mohou v sobě mísit barvy kovů, které k sobě ladí. Nehty mohou být také leskle chromované nebo obsahovat zjednodušené vzory s použitím metalických odstínů. 

3. Lesklé nehty

Ultra minimalistická manikúra bude trendy i letos. Průhledná lesklá vrstva laku na přírodních upravených nehtech je nadčasová a bude velmi oblíbenou i tento rok. S nárůstem minimalistické estetiky roste také oblíbenost jednoduše upravených nenápadných nehtů, které upozorňují na jemnost ženy.

4. Ombre nehty

Ženy si stále častěji libují v jednoduché a ne příliš nápadné úpravě nehtů. Jedním z oblíbených stylů bude v roce 2024 minimalistická úprava nehtů ve stylu ombre, které dávají ženě pocit čistých nehtů a zároveň nabízejí malý náznak šmrncu.

5. Jemné broskvové nehty

Tento styl se nese v barvě roku, kterou zvolil institut barev, Pantone. Jedná se o šťavnatý a jemný odstín, který se řadí k velmi populárním. Nehty vypadají zářivě, ale zároveň nenápadně, působí svěže a hravě, aniž by na sebe poutaly přílišnou pozornost.

Ruce s růžovými nehty píšící perem do bloku.

6. Aura nehty ve stylu 70. let

Mezi další nejkrásnější nehty roku 2024 budou patřit aura nehty připomínající záři 70. lét, které dodávají energii a dobrou náladu. Tento design spočívá ve vrstvení různých barev, které vede k vytvoření efektu podobnému zářivým barvám duhy.