Horoskopy

Nejkrásnější muži podle horoskopu: TOP 4 nejpřitažlivější znamení

Nejkrásnější muži podle horoskopu: TOP 4 nejpřitažlivější znamení

Přitažlivost vůči ostatním závisí na mnoha faktorech. Nikdy tedy nejde jen o krásnu vnější, ale také vlastnosti, které konkrétní člověk má. Toto je 5 nejpřitažlivějších znamení nejen na základě vzhledu, ale také na základě jejich vlastností, díky kterým jsou tak oblíbení.

Štír (24. října – 21. listopadu)

Muž ve znamení štíra vás dokáže pořádně nažhavit. Je tak svůdný, elegantní a jeho osoba je opředena tajemstvím, a bude vás velmi lákat poznat tyto neprobádané hlubiny jeho duše. Navíc jsou považováni za jedno z nejlepších znamení v posteli. Jsou velmi galantní a nosí skvěle padnoucí oblečení – to dostane každou ženu!

Býk (21. dubna – 21. května)         

Muži narození ve znamení býka mají neutuchající touhu po fungujícím mileneckém vztahu. Je tedy jedním z nejvíce sexuálně aktivních znamení. Pokud na něj narazíte na akci, pravděpodobně si s ním budete chtít užít, protože z něj vyzařuje dominance, která je tak přitažlivá. Pokud si získáte srdce býka, bude přesně vědět, jak se chovat k dámě.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby mají sklony k obrovským romantickým gestům. Jsou velmi empatické a ženám rádi pomáhají v nesnázích. To je činí velmi přitažlivými, protože muž ryba dá ženě zpátky to, co jí jiný vzal. V získávání zlomených srdcí je díky svým přirozeným vlastnostem a schopnostem, které na ženy působí velmi přitažlivým dojmem, muž ryba přeborníkem.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Na střelcích je nejpřitažlivější smysl pro humor, dobrodružná povaha a jejich nedobytnost. Střelci se neradi vážou a tím spíš, pokud je střelec muž. Díky svému vytříbenému smyslu pro humor a vtipným historkám si namotal nejednu ženu, které později zlomil srdce. Jejich kouzlo je ale tak silné, že kvůli střelcům ženy poruší i pravidlo „nikdy nevstupuj dvakrát do jedné řeky“.