Horoskopy

Nevyzpytatelná znamení zvěrokruhu: na koho se nelze spolehnout?

Nevyzpytatelná znamení zvěrokruhu: na koho se nelze spolehnout?

Ať už je to jejich povahou nebo strachem z jakýchkoliv závazků, na tato znamení se nemůžete spolehnout, protože neustále mění názor, náladu nebo neplní sliby.

Beran (21. března – 20. dubna)

Beran je velmi impulzivní a jeho nálady se mění jako aprílové počasí. To stejné se děje i v jejich životě a je to tak s nimi jako na horské dráze. Buď jsou plní energie, že jim vůbec nestačíte, nebo jsou unavení a nejsou schopni dělat nic. Nikdy nevíte, co vás čeká.

Rak (22. června – 22. července)

Raci jsou závislí na společenských vztazích. Svou náladu mění z optimistické do melancholické během noci, když se jim zdá například zlý sen. Neustále potřebují slyšet slova, která je ujistí o náklonnosti druhé osoby. Jen tak se dokážou ovládat.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou nevyzpytatelní a mají v sobě jakési tlačítko dobro-zlo. Jsou schopni vyvolat konflikt v podstatě z ničeho, jen když se jim bude chtít. Jeden den bude štír vaším nejlepším přítelem, ale druhý den vás bude chtít zabít, protože bude mít pocit zrady a ublíženosti. Nedá se jim příliš věřit.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou nevyzpytatelné, protože nikdy do poslední chvíle nebudete vědět, na kterou stranu se ručička vah překlopí. Nenávidí rozhodování, protože nedokáží zvážit dostatečně rychle všechna pro a proti. Nedávejte jim nikdy na výběr z více možností, jedině tak se můžete spolehnout, že vás nečeká žádné překvapení.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Střelci neustále vyhledávají příležitosti k podnikání dobrodružných výprav. Nesnášejí jakékoliv závazky, a tak se může jednoduše stát, že pokud se se střelcem domluvíte na schůzce, pravděpodobně se na ni nedostaví, protože ho nohy zanesou na další z jeho výprav. Střelec žije život naplno bez ohledu na sliby, které dal.