Móda

Nejhorší zimní oblečení pro baculky: tyto 3 kousky ze skříně vyřaďte

Nejhorší zimní oblečení pro baculky: tyto 3 kousky ze skříně vyřaďte

I když máte nějaké kilo navíc neznamená to, že nemůžete vypadat stylově a zároveň být v pohodlí a teple. Výběr dobře padnoucího oblečení, zejména v zimě, je dobré nepodcenit. Nejen že vás zahřeje, ale vydrží vám i několik let. Nemusíte se bát nosit aktuální trendy, které vás zahřejí a podtrhnou vaši figuru.

Na zimní období se hodí sáhnout po hřejivých a zároveň pohodlných materiálech, které je třeba vybírat rozvážně. Máme pro vás tipy na jednotlivé kousky, kterým se v zimě rozhodně vyhněte.  

Kožešiny a plyšové materiály

Kožešiny nebo teplé plyšové materiály poskytují v zimním období dostatek tepla i pohodlí. Je však potřeba vybírat je velmi opatrně. Tyto materiály mohou figuru opticky rozšiřovat a přidávat i několik kilo navíc.  

Pokud chcete svoji figuru zdůraznit, ale nepřidávat kila navíc, volte delší střihy, které prodlouží vaši postavu a zároveň zakryjí nežádoucí partie. 

Ojemné bundy 

Dobře promyslete i nákup objemné prošívané bundy. Velmi dlouhé a naducané střihy bund mohou zdůrazňovat to, na co upozorňovat nechcete. Pokud sáhnete po krátkém střihu bundy, je také potřeba sáhnout po kouscích, které celý outfit vyváží, jako jsou dobře padnoucí džíny s úzkými nohavicemi nebo legíny.  

Uplé džíny

Nepřítelem jsou také uplé džíny, které mohou mít i výšivku v oblasti stehen. Tyto výšivky poutají pozornost a mohou opticky dané partie i rozšiřovat. Proto je lepší vybírat džíny jednoduché v tmavých barvách, které se hodí ke každému outfitu, zejména k těm zimním. V zimním období tíhneme k nošení roláků a objemných svetrů, ke kterým se nejlépe hodí jednoduché tmavé džíny. 

Co v šatníku ponechat 

Nehledě na aktuální trendy, vždy vsaďte na dobře střižené a padnoucí kousky, které využijete po několik sezón. V zimním období se zaměřte na dobře střižené bundy i kabáty, a po jejich sundání také na saka nebo blejzry, které dokonale ozvláštní váš outfit a hodí se k šatům nebo kalhotám, i když máte pár kilo navíc.