Móda

Nejhorší rifle pro seniorky: těmto 5 se v roce 2024 vyhněte

Nejhorší rifle pro seniorky: těmto 5 se v roce 2024 vyhněte

Každá žena v různém věku vyžaduje od svého oblečení něco úplně jiného. Není proto snadné určit, jaké jsou ty nejhorší rifle pro seniorky. Můžeme vás ale upozornit na několik vlastností, které takové kalhoty rozhodně mají. Díky tomu se jim můžete vyhnout obloukem. A pokud už takové rifle ve skříni máte, můžete zvážit pořízení o něco lepšího kousku. 

1. Jsou nepohodlné

V první řadě byste se ve svých riflích měla cítit příjemně a pohodlně. Pokud vás někde tlačí a nemůžete se v nich téměř pohnout, proč je vůbec máte ve svém šatníku? Skvělé jsou například rifle s elastickým pasem, které jsou ušité z mírně elastického materiálu, jenž se přizpůsobí postavě v každé situaci. 

2. Jsou velké, malé nebo špatně šité

Rifle by vám měly perfektně padnout. Vyhněte se příliš těsným nebo naopak až moc volným riflím, které vás buď tlačí, nebo naopak neustále sklouzávají z vašeho těla. Přeci nechcete celý den kontrolovat, kde vám trčí nějaký ten špíček nebo kalhoty pořád vytahovat, aby vám nesklouzly z těla.

Na zemi ležící tmavé rifle.

3. Jsou ušity z nevhodného materiálu

Nejhorší rifle pro seniorky jsou takové, které jsou neprodyšné. Vaše zdraví může ohrozit nepříjemné pocení a případné přehřátí organismu. Vybírejte proto kalhoty, které propouští vzduch a přizpůsobí se vašim potřebám. 

4. Mají nevhodný design

V dnešní době jsou velmi moderní rifle s dírami, jiným poškozením nebo s výraznými vzory. Takové rifle nejsou pro seniorky příliš vhodné. Samozřejmě výběr riflí závisí na osobním vkusu každé ženy, ale přece jen existují styly, kterým by se dámy ve vyšším věku měly vyhýbat, aby nevypadaly legračně. Vhodné je také přizpůsobit barvu riflí konkrétní akci nebo ročnímu období. V létě jsou vhodnější světlejší barvy, zatímco na podzim a v zimě lépe vypadají rifle v tmavších barvách.

Detail na nohy oblečené v riflích s dírami a bez nich.

5. Obtížně se oblékají

Některým seniorkám může vadit, že se rifle obtížně oblékají a zapínají. Rifle mohou mít špatně fungující zipy nebo malé knoflíky, které dámy ve vyšším věku nemusí vidět nebo pro ně může být obtížné je uchopit. V takovém případě je lepší vybírat riflové kalhoty, které mají elastický pas bez nutnosti zapínání.