Další

Jména, která přitahují zdravotní problémy: nemáte jedno z těchto 7?

Jména, která přitahují zdravotní problémy: nemáte jedno z těchto 7?

Je velmi důležité uvědomit si, že samotná křestní jména nemají tu moc ovlivňovat zdraví. Nicméně, často se stává, že ženy se stejným jménem jsou si podobné v životním stylu, který může ovlivňovat jejich zdraví. Toto jsou jména, která přitahují zdravotní problémy.

1. Dana (Danuta)

Jméno Danuta je odvozeninou jména Dana, Danka nebo Danica. Jméno můžeme přeložit jako „Bohem darovaná“ nebo „dítě darované bohem“. Ženy s tímto jménem bývají často nemocné a trpí na různé infekce. Nejčastěji je trápí bolesti v krku, rýma nebo problémy s řečí. 

2. Beata

Beata je jméno latinského původu a znamená „požehnaná“ nebo „šťastná“. Paradoxně tyto ženy nemají příliš štěstí v oblasti zdraví. Často bojují s infekcemi a trápí je úporný kašel a jiné problémy s dýchacími cestami.

Kašlající žena sedící v kavárně u počítače.

3. Milena

Jméno je staroslovanského původu a znamená „milá“. Mileny bývají nemocné zvláště v zimě, protože mají velmi slabou imunitu. Jsou náchylné k virovým a bakteriálním onemocněním, které se jim neustále vracejí.

4. Sylva

Sylva je jméno latinského původu a znamená „divoký“ nebo „lesní, žijící v lese“. Sylvy často trpí onemocněními, která jsou způsobena viry. Trápí se proto s chřipkami, encefalitidami, angínami a dalšími nemocemi tohoto typu. 

5. Dagmar

Jméno je skandinávského původu a znamená „slavný den“. Ženy, Dagmary, jsou náchylné k onemocněním, jako jsou katary, kašel nebo chrapot. Snadno se nachladí a nejčastěji bývají nemocné v zimním období. Dagmary žijí intenzivně, což může způsobit, že se cítí slabé s nedostatkem energie pro plnění svých povinností. 

6. Gabriela

Jméno je hebrejského původu a znamená „Boží bojovnice“. Gabriely bývají nemocné zejména na podzim, v zimě a brzy na jaře. Je pro ně velmi jednoduché nachladit se, ale v létě se cítí velmi dobře a mají spoustu sil.

Žena držící žlutý javorový list.

7. Božena

Mezi jména, která přitahují zdravotní problémy, můžeme zařadit také jméno Božena. Jedná se o jméno staroslovanského původu a znamená „Bohem obdarovaná“ nebo „od Boha daná“. Boženy bývají velmi živelné a nevydrží dlouho na jednom místě. Často trpí nedostatkem spánku a nestravují se příliš zdravě, což oslabuje jejich imunitu, proto jsou velmi náchylné k nemocem. Mají také problémy se soustředěním.