Móda

5 nejhorších kabelek 2024: nemáte jednu z nich i vy?

5 nejhorších kabelek 2024: nemáte jednu z nich i vy?

Nemůžeme přesně ukázat na nejhorší dámské kabelky, protože, co jedna žena považuje za nejhorší, může se druhé nesmírně líbit. Přesto byste si ale měla dát při výběru pozor na několik věcí, které mají nejhorší kabelky společné. Přinášíme vám seznam všeho, co může být na kabelkách nežádoucí. 

1. Nekvalitní materiál

Určitě nevyděláváte proto, abyste si koupila kabelku, která se vám za pár dni rozpadne. Materiál kabelky by měl být odolný a opravdu kvalitní. Díky tomu nedojde k jejímu rychlému opotřebení, a tak vám bude moci dělat radost po dlouhou dobu. Navíc, nebudete mezi kamarádkami vypadat jako žena, která si koupila levný kousek, minimálně na pohled.

2. Nevhodné designové provedení

Před výběrem kabelky se vždy zamyslete nad tím, k čemu ji budete potřebovat a kam ji budete nosit. Nejhorší kabelky jsou takové, které neodpovídají vašim požadavkům. Mají například málo kapes a malý úložný prostor, nemají vhodný tvar k pohodlnému nošení a uschování, jsou nepraktické nebo jsou dokonce neuzavíratelné.

Bílá dámská kabelka s masivní sponou.

3. Nekvalitní zpracování

Nejhorší kabelky jsou nekvalitně ušity. To znamená, že jejich zipy se zasekávají nebo rozjíždějí. Šití jednotlivých částí kabelky může být uvolněné a nitě mohou z výrobku vyčnívat. Pokud si chcete pořídit kousek, který něco vydrží, už při nákupu dbejte na to, aby byla kabelka kvalitně ušitá. 

4. Nepohodlné provedení držení

Některé dámské kabelky mají pouze ouško na držení, jiné mají popruh pro pohodlné nošení přes rameno. Pokud je jakýkoliv úchyt na kabelce ostrý, řezavý, tvrdý, příliš krátký nebo vám způsobuje jakýkoliv pocit nepohodlí, můžete tento produkt zařadit mezi nejhorší kabelky. Kabelka by měla vypadat elegantně, ale nikdy byste neměla mít obavy z toho, že si ji zase budete muset vzít s sebou, až se budete chystat do společnosti.

Detail na ženské ruce držící černou kabelku za zády.

5. Příliš vysoká cena

Některé kabelky mohou být předražené vzhledem ke kvalitě, v jaké jsou provedeny. V případě, že kabelka svým šitím a designem neodpovídá požadované ceně, poohlédněte se po jiném módním doplňku.