Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty pro březen 2024: Které letos poletí?

Nejmodernější nehty pro březen 2024: Které letos poletí?

Na černé nehty zapomeňte, dávno už se nenosí. Raději zkuste něco jemnějšího (například nehty v barvě roku Peach Fuzz) nebo něco minimalistického (tzv. grafické nehty). Za vyzkoušení určitě stojí i antimanikúra. Víte, o co se jedná?

Antimanikúra

Antimanikúra je založena na přirozenosti. Důležité je, aby nehty byly zdravé a vyživené. V ideálním případě by se měly až lesknout, takže doporučit můžeme i laky s trochou perleti nebo se třpytkami. Dále je vhodné používat průhledné nebo poloprůhledné laky na nehty. Nude laky nikoliv.

Grafické nehty

Trendem letošního roku jsou tzv. grafické nehty. Na čistém lesklém nebo matném povrchu (ideální je bezbarvý lak) stačí vytvořit černé (nebo jiné) tečky nebo čárky. S celkovým designem nehtů si můžete pohrát a vytvořit tak hezké abstraktní obrazce.

Pokud máte rády minimalismus a rády nosíte elegantní oblečení, jsou grafické nehty tím pravým pro vás.

Nehty v barvě roku Peach Fuzz

Letošní barvou roku je Peach Fuzz. Tento jemný broskvový odstín se skvěle hodí pro všechny dámy, které chtějí svým nehtům dopřát trochu něhy a zároveň jít s trendy.

Jak na to? Pořiďte si lak na nehty v odstínu Peach Fuzz a nehty si nalakujte. Vyzkoušet můžete i ombré efekt, který vytvoříte pomocí různých odstínu broskvové. Případně můžete přidat i 3D prvky jako kamínky nebo perličky.

Rudé nehty

Některé dámy s oblibou používají červené laky na nehty po celý život a teď mají to štěstí, že červená je opět in. V roce 2024 se nosí červené outfity i červené doplňky. Vedle nešlápnete ani s červenou rtěnkou nebo s červeným lakem na nehty.

Speciální tip pro vás: S červenou na nehtech si pohrajte, nevytvářejte pokaždé jednolitou plochu. Pokusit se můžete třeba i o obrácenou francouzskou manikúru nebo o různé ornamenty.