Krása

Nejmodernější nehty 2023

Nejmodernější nehty 2023

Trendy ovládají nejen líčení a účesy, ale také svět nehtů. Jaká podoba je momentálně nejmodernější a jakou nehtovou inspiraci zvládnete vyzkoušet i sama?

Které nehty budou nejmodernější pro rok 2023

Nehtové trendy jsou velmi proměnlivé. Vyplatí se jim dát šanci: Využijte toho, že na nehtech si změny můžete dovolit velmi snadno, jde o zkrášlování, které je na rozdíl od účesu snadno odstranitelné, pokud se vám nebude líbit.

Pro rok 2023 můžete vyzkoušet:

  • přirozené nehty
  • variace na francouzskou manikúru
  • jemné zdobení

Přirozené nehty

Stále hitem jsou přirozené nehty, které vypadají především upraveně, na první pohled ale hlasitě nevolají, že jsou nalakované. Výhodou podobné manikúry je to, že ji snadno zvládnete i sama doma. Kromě barvy velí stávající trendy přirozenost i v délce.

Princezně z Walesu Kate sice výstřednosti zapovídá přímo královský protokol, její upravený vzhled přesto napodobují ženy po celém světě. Redaktorům společenských rubrik se podařilo zjistit, že nosí konkrétně odstín Allure od značky Essie. Stejnou značku vyznávala i již zesnulá královna, která ale preferovala odstín Ballet Slipper’s,

Variace na francouzskou manikúru

Francouzská manikúra zažívá návrat. Podmínkou je, aby byla přirozená. Díky tomu působí nehty upraveně a luxusně. Preferují se spíše tenké obloučky.

Vykreslit můžete i tenkou linku u nehtového lůžka suplující klasické bílé špičky. Hitem jsou i variace na francouzskou manikúru v podobě barevných konečků nehtů. Nehty můžete stylově sladit s líčením a zbytkem outfitu, slavná „francie“ se totiž nosí v jakékoli barvě. Pozor, vždy by obloučky měly být hlavně velmi tenké.

Jemné zdobení

Obdivujete manikérky na Instagramu, ale neumíte si sama vytvořit složité zdobení? A do nehtového studia se vám zrovna nechce? Spolehnout se můžete na mnohem jednodušší provedení nail artu, které zvládnou dokonce i kreativní amatérky.

Základem je kratší délka nehtů a rozhodně nic nezkazíte klasickou francouzskou manikúrou, případně efektním kontrastem lesklého a matného laku. Pro dozdobení můžete vyzkoušet i kamínky či třpytky. Postačí i nehty doplnit jednoduchou tečkou nebo vykreslit třpytivým lakem linku podél nehtové kůžičky.