Krása a módaVlasy

Nejhezčí účesy na svatbu pro rok 2024: 6 slušivých nápadů

Nejhezčí účesy na svatbu pro rok 2024: 6 slušivých nápadů

Váš svatební den se blíží a vy stále nemáte jasno, jaký účes vás bude v tento výjimečný den zdobit? Účes je bezesporu třešničkou na dortu nevěstina vzhledu. Proto pro vás máme tipy na nejhezčí účesy na svatbu, mezi kterými si určitě dokážete vybrat.

Nápady na nejhezčí účesy pro nevěstu

Svatba je okamžik, při kterém se z ženy může stát princezna. Je to den, kdy je veškerá pozornost věnována dvojici lidí a není se tak čemu divit, že právě nevěstám tak moc záleží na tom, aby vypadaly dokonale. Vyberte si mezi našimi tipy na nejhezčí účesy na svatbu.

  • Zapletené dozadu
  • Vlny
  • Zapletené vlasy s květinami
  • Elegantní drdol
  • Vyčesané vlasy s čelenkou
  • Účes s ofinou

Vlasy zapletené dozadu

Pokud máte delší vlasy a nechcete, aby vám během tohoto výjimečného dne překážely, nechte si je elegantně zaplést a spustit na záda. Do vlasů je možné zakomponovat i nějakou ozdobu, která účes krásně oživí a dodá mu ten správný šmrnc.

Vlny

Nejhezčí účesy jsou v očích mnoha žen ty, které tvoří vlny. A my s tím můžeme jedině souhlasit. Vlnité vlasy jsou romantické a na svatbu se bezesporu hodí.

Zapletené vlasy s květinami

Účes dotváří celkový dojem, proto je potřeba dát si na něm záležet. Nechte si vlasy zaplést a přidejte ozdoby, díky kterým účes nebude vypadat nudně. Ba právě naopak!

Elegantní drdol

Také elegantní drdol na zadní části hlavy za nás spadá mezi nejhezčí účesy, mezi kterými si nevěsty mohou vybírat. Drdol lze ozdobit květinami nebo krásnými sponkami, stačí zapojit fantazii.

Vyčesané vlasy s čelenkou

U nevěst jsou vysoko vyčesané vlasy takovou klasikou, která asi nezklame a vždy se na ni lze spolehnout. Když k účesu přidáte třpytivou členku, příjemně svůj look doplníte.

Účes s ofinou

Máte-li ofinu, nebojte se ji ve svůj svatební den využít a vymyslet účes, ve kterém bude hrát ofina důležitou roli.