Krása a módaNezařazené

Nejhezčí nehty: 3 tipy, jak docílit perfektní manikúry

Nejhezčí nehty: 3 tipy, jak docílit perfektní manikúry

Vkus je velice individuální věc, a proto nelze na otázku, které nehty jsou nehezčí, objektivně odpovědět. Obecně však platí, že nejhezčí nehty jsou takové, které působí upraveně a udržovaně. Věnujte proto pozornost nejen své manikúře, ale také stavu svých rukou.  

Jak na nejhezčí nehty

  • Zohledněte situaci
  • Věnujte pozornost tvaru a provedení
  • Nebojte se svěřit do rukou profesionálů.

Některé nehty se hodí na svatbu, jiné na maturitní ples, Silvestrovskou párty či do zaměstnání. Inspiraci je proto lepší hledat přímo ve spojitosti s danou událostí. Zkuste do vyhledávače například zadat nejhezčí nehty na svatbu.

Ať už si zvolíte jakýkoli design, ani ten nejkrásnější nebude působit dobře, pokud bude mít každý váš nehet jiný tvar a délku. Je proto potřeba před nanášením barvy vytvořit velmi precizní podklad. Navíc dbejte i na to, kam nanášíte barvu. Klasický lak se sice dřív nebo později z kůže okolo nehtů oloupe, co ale ten čas mezitím?

Sama doma se sice můžete snažit, aby vaše manikúra byla co možná nejhezčí, nehty ze salónu však budou vždy o nějaký ten level výš. Problém klasického laku spočívá zejména v jeho krátké výdrži. Nejhezčí nehty máte zpravidla jen dva až tři dny po nalakování. Po týdnu již nebývají v reprezentativním stavu. Zkuste proto jiné metody – například gel lak.

I muži mají své … nehty

U mužů jsou za nejhezčí pokládány především zastřižené a udržované nehty, na nichž je zřejmé, že se o ně jejich majitel dobře stará. I muži by měli dbát na vzhled svých rukou, jelikož zanedbaná manikúra a krvavé záděry nepůsobí ani profesionálně, ani hezky. Jsou sice zaměstnání, ve kterých „se to snese“, nedostatečná péče však může být i poměrně bolestivá.

Shrnutí

Krásné nehty mohou mít velmi různou podobu a záleží na osobních preferencích jejich nositelky. Vždy však musí být na udržovaných, hydratovaných a zdravě vypadajících rukou.