Krása a módaMóda

Nejhezčí jarní účesy: Které 3 účesy letos letí?

Nejhezčí jarní účesy: Které 3 účesy letos letí?

Jaro nám už pomalu začíná a s ním přichází další osvěžení trendů ve všech oblastech. A to včetně oblasti ve světě účesů. Pokud toužíte po změně, poradíme vám, které tři účesy letos na jaře letí!

Mini Bob

S jarem přichází oteplování a s oteplováním přichází i zkracování. A tato současná záliba v kratších délkách znamená, že se mnohem více z nás bude v kadeřnickém křesle odvážně rozhodovat pro střihy, jako je mini bob, který může spadat kamkoli mezi lícní kosti a linii čelisti. Přesnost krátkých střihů bobu zvýšíte kombinací jemných a odvážných prvků, které vám umožní všestranné možnosti stylingu. Experimentovat tak můžete s tupými střihy, které ale můžete zjemnit vlnami a kudrlinkami nebo vlasy nosit hladce vyžehlené. Výhoda mini bobů je ta, že mohou střídat odvážný a jemný vzhled, což podtrhuje jejich přizpůsobivost pro různé příležitosti. Ačkoliv tento účes může být skvělou volbo pro jakoukoli strukturu vlasů, ty ženy, které mají husté, vlnité a kudrnaté prameny, potřebují více času na úpravu. Čím hustší vlasy, tím těžší je udržet bob hladce upravený. Proto tyto faktory vezměte v potaz, než svou délku zkrátíte.

Kitty cut

Kitty cut neboli kočičí střih, se inspiruje vlčím střihem a účesy inspirovanými 70. lety. Zatímco tyto účesy se obvykle stříhají žiletkou, aby se docílilo mimořádně strukturovaného vzhledu, kočičí střih působí uhlazeněji, s oblými vrstvami rámujícími obličej a délkou sahající až ke klíční kosti. V podstatě se jedná o elegantnější kočičí sestru vlčího střihu. A v případě, že si stále nedovedete tento účes představit, jedná se o kratší verzi účesu na Rachel. Až se vydáte do kadeřnictví, kde budete tento účes vyžadovat, vezměte také v potaz, že kočičí střih se bude odvíjet od vaší struktury a délky vlasů.

Bambi blond

S jarem přichází i období zesvětlování, a proto jsme se rozhodli vám představit odstín, který bude na jaře šik. A tím odstínem je bambi blond. Jedná se o barvu, která je směsí sytě medových, plavých a vanilkových tónů. Právě teplé odstíny blond letos nahrazují ty chladné, protože vás dokáží zahřát. Bambi blond je ideální nejen pro blondýnky, ale také po brunetky, kteří touží po změně a osvěžení své stávající barvy.