Krása a módaMóda

Náušnice nahoře v uchu: ano nebo ne?

Náušnice nahoře v uchu: ano nebo ne?

Někomu se náušnice nahoře v uchu líbí a pro jiného je to zbytečný módní výstřelek. Možná patříte k lidem, které náušnice zasazené do horní části ucha lákají, ale stále váháte. Pojďme si tedy tohle téma lépe rozebrat a řekněme si, jestli jsou náušnice nahoře v uchu dobrý nápad nebo ne.

Náušnice nahoře v uchu: ano nebo ne?

Hned zkraje se určitě hodí říct, že si každý se svým tělem můžeme dělat, co uznáme za vhodné. Proto byste se neměli nechat příliš ovlivňovat okolím a jeho názory. Pokud se vám něco líbí – třeba právě ty náušnice nahoře v uchu – a chcete si to dopřát, jděte do toho. Jste-li plnoletí, nikdo vám to nemůže zakázat.

Je to trendy, nebo hyzdění těla?

Náušnice nahoře v uchu za nás nejsou nic špatného – a velmi podobně se na to dívá mnoho dalších lidí. Náušnice nosí zpravidla ženy, proto je právě u nich můžeme vidět nejčastěji. Nenechte se ale zmást, protože i muži nosí náušnice a to dokonce i ty, které se aplikují do horní části ucha.

Za nás nejsou náušnice nahoře v uchu způsobem, jakým byste si měli hyzdit tělo. Jejich aplikace je buď stejně, nebo jen o něco málo více bolestivá, nežli aplikace náušnic klasicky do ušního lalůčku.

Bolí to?

Právě vidina bolesti je pro mnohé lidi důvodem, proč si nenechají dát náušnice do horní části ucha. Bojí se, že je to v těchto místech mnohem bolestivější, což ale nemusí být nutně pravda. Ano, ušní lalůček je pro aplikaci náušnic už taková klasika, ale i další části ucha při správném provedení nástřelu nebo propíchnutí přítomnost náušnice snesou.

Jak se o náušnice nahoře v uchu starat?

O náušnice nahoře v uchu se můžete starat úplně stejně, jako u náušnice nastřelené v ušním lalůčku. Po aplikaci je třeba dát uchu čas, aby si na přítomnost nového tělesa zvyklo. Po pár dnech je možné ucho promazat, případně s náušnicí jen lehce hýbat směrem dopředu – dozadu. V případě jakýchkoli potíží neváhejte vyhledat lékaře.