Další

Je zadaný, ale chce mě: Co mám dělat?

Je zadaný, ale chce mě: Co mám dělat?

Někdy nás život zavane do situací, se kterými si nevíme rady. Dnes se pobavíme o zadaných mužích. A to především o situaci, kdy o vás takový muž projevuje zájem. Takže si uvařte kávu nebo čaj a zakousněte něco sladkého, jelikož dnešní téma bude stát opravdu za to.

Jednou zahne, vždycky zahne!

Většina z nás už slyšela věty typu: “Ale ty jsi pro mě ta pravá,” nebo “Ona mi nerozumí tak, jako ty” a nebo ještě hůř “Už brzy jí to řeknu, čekám na správnou příležitost.”

Pravda, my ženy máme občas tendenci takovým kecům naletět. Ale jak se říká – jednou zahne, vždycky zahne. Napadlo vás, že stejně jako teď lže své partnerce, může jednou lhát i vám? Bude váš vztah naplněný důvěrou, jestliže budete mít na paměti, jakým způsobem jste se vlastně dali dohromady?

Pečlivě si všímejte jeho chování

Chce neprodleně ukončit vztah se svou partnerkou? Jedná s ní přímo a citlivě? A nebo se od ukončení vztahu distancuje, radši zahýbá a nechává si otevřené všechny možnosti? Samozřejmě, může se stát, že člověk zkrátka najde svou osudovou lásku ve chvíli, kdy je ve vztahu. Jestli je to ale člověk přímý, férový a hodný vašeho času poznáte přesně podle jeho nakládání s onou nepříjemnou situací.

Polyamorie – zvláštní trend nebo seriózní forma vztahu?

Slyšela jste už o polyamorii? Neprotáčejte hned očima! Na první pohled opravdu netradiční soužití tří či více lidí, kteří fungují jako partneři. O nevěru se ovšem nejedná, v polyamorním vztahu je stěžejní nadšený souhlas všech partnerů. Pravdou totiž je, že lidé ve své podstatě nemusí být nutně monogamní. Je naprosto v pořádku, jestli vám vyhovují vztahy jeden na jednoho. Avšak jestliže nevnímáte jedinečnost vztahu právě ve výhradě být jediným partnerem, možná by vám mohl fungovat i vztah polyamorní. Seberte odvahu a zkuste nadnést tuhle myšlenku, možná budete sama překvapená, jak cenné a příjemné zkušenosti vám takové soužití dokáže přinést.

Red flags

Red flags, či doslovně přeloženo jako “červené prapory,” jsou rysy chování, které nám napoví, že na potenciálním partnerovi něco nehraje a je načase dát rychle ruce pryč. Na jaké red flags si tedy dát pozor u zadaných mužů?

  • nemá problém lhát své partnerce
  • podvádí ji
  • má problém s ní jednat napřímo – říct jí o vás
  • problémy nekomunikuje osobně, ale přes zprávy
  • posílá vám screenshoty konverzace se svou partnerkou
  • zdráhá se ukončit předchozí vztah
  • děsí se scénáře, že skončí bez vztahu – přijde o vás i o svou partnerku