KrásaMóda

Náramky pro starší dámy: Podle čeho si vybrat správný

Náramky pro starší dámy: Podle čeho si vybrat správný

Každá žena je milovnicí krásných šperků a drahých kamenů. Dnes nenajdete ženu, která by se obešla bez šperkovnice plné krásných kousků. V tomto článku si pojďme popovídat o tom, jaké náramky se nejvíce hodí pro starší ženy.

Tenisový náramek

Tenisový náramek je typ náramku, po jehož tenkém řetízku jsou osázeny malé diamanty nebo drahokamy. Tento elegantní šperk se obvykle vyrábí ze 14karátového nebo 18karátového zlata, platiny, růžové zlato nebo stříbra. Původně se tenisovým náramkům říkalo „lineární diamantové náramky“ a tento název se příležitostně používá dodnes.

Barevné náramky

Říká vám něco jméno Iris Apfel? Mělo by. Tato módní ikona, které je dnes již 101 let je známá pro svůj barevný a extravagantní styl. A je to právě tato žena, díky které jsou trendy barevné náramky. A to ve všech barvách a velikostech! Nasadit jich můžete také rovnou několik a dokonce je i zkombinovat s vašimi oblíbenými hodinkami.

Barevné drahé kameny

Většina starších žen ví, že barevné kameny jsou trendy a věcí, jak je nosit. Proto pokud se poohlížíte po náramku, krokem vedle nebude náramek s barevnými kameny. Vyberte si ty šperky, které zdůrazní vaše nejlepší rysy. Milujete barvu svých očí? Proč si nenajít drahokam v odpovídajícím odstínu, aby vynikly?

A můžete si vybírat z opravdu pestré nabídky, od drobných kamínků po diamanty, safíry až třeba po rubíny!

Náramek podle barvy pleti

Náramek můžete také vybírat podle barvy pleti.

Teplý tón pleti

  • Zvažte zemité odstíny, jako je červená, žlutá, růžová a zelená. Ty mají tendenci doplňovat teplý podtón vaší pleti. Co se týče kovů, krásně se hodí žluté a růžové zlato.

Studený tón pleti

  • Zvolte barvy, které jsou považovány za „chladné“. Mezi oblíbený materiál patří stříbro, platina a bílé zlato.

Neutrální tón pleti

  • Pokud máte neutrální tón pleti, považujte se za šťastlivce, protože většina barev bude vaší pleti slušet. Nemusíte se tak ničím omezovat a můžete zkrátka vynést, co se vám jen zlíbí.

Pozlacený náramky

Pozlacené náramky jsou skvělé pro ženy, které touží být okouzlující. Tyto náramky jsou také snadno k sehnání a lze je nosit každý den. Zároveň v sobě mají mladistvý šarm, který není nikdy na škodu. A jak pozlacené náramky nosit? Jeden, dva nebo tři náramky? Na množství nezáleží! Jen se snažte zohlednit styl vašeho oblečení, který by měl být spíše elegantní.