Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 27.5.2023. Panny vypustí své emoce a Střelci se zaměřují na výkon

Horoskop na dnešek – sobota 27.5.2023. Panny vypustí své emoce a Střelci se zaměřují na výkon

Beran

Dnešní den jste nastaveni na řešení praktických záležitostí, proto není divu, že je pro vás těžké ignorovat pracovní povinnosti. Dejte si ale pozor na své zdraví, hrozí únava a vyčerpanost. Nebude pro vás těžké vyřešit problémy, včetně těch, kterým jste se v minulosti vyhýbali. Ve vztazích může vznikat napětí, protože máte pocit, že jste nedoceňováni. Namísto vyvolávání konfliktů se zaměřte na své záležitosti a držte se svých cílů. Vaši blízcí pravděpodobně jen mají dost svých starostí.

Býk

Milí Býci, věnujte se dnes zejména kreativním záležitostem, které vám pomohou vyjádřit své emoce. Hrozí totiž, že budete příliš přecitlivělí. Máte pocit, že si vás partner neváží tak, jak by měl. Mohou vznikat potíže ve vztahu, budete mít pocit, že jste se odcizili. Místo výčitek se ale raději soustřeďte sami na sebe a den prožijte věnováním se svých koníčků a zájmů. Obecně dnes máte problémy s komunikací, vaše okolí může vámi vyjádřenou myšlenku pochopit úplně jinak.

Blíženci

Dnes pro vás bude ideální zalézt si někam do kouta, kde budete moci v klidu odpočívat. Potřebujete svůj osobní prostor. Pokud chcete dosáhnout co nejlepších možných výsledků, vyplatí se jednat s klidem a rozmyslem. Problémy vyřešíte poměrně snadno, a to klidným rozhovorem. Jestliže se ve vašem okolí najde někdo, kdo s vámi nesouhlasí, neberte si to osobně.

Rak

Máte chuť učit se nové věci a pociťujete silné nadšení pro přijímání nových výzev. Můžete vstoupit do nového kurzu, ať už tvůrčího, vzdělávacího nebo třeba sportovního. Výhodné pro vás může být spojení s přáteli. Možná od nich budete potřebovat pomoc, té se ale nedočkáte. Přátelé i kolegové v práci mají svých starostí dost. Zaměřte se tedy na vlastní řešení problémů, půjde vám to dobře.

Lev

Dnešní den budete mít chuť vyjádřit své emoce kreativní činností. Jste zaměření na své fyzické potřeby a pohodlí, což nemusí být na škodu, protože se vyhnete frustraci. Později během dne vám hrozí ztráta motivace. Pod zdvořilou atmosférou se skrývá napětí a nedůvěra. V takovém prostředí se špatně soustředí. Není divu, že dnes promarníte příležitost, která se vám naskytne.

Panna

Vážené Panny, dnes budete hledat emocionální spojení se světem. Může se ale stát, že se ostatní od vás odvracejí a vzdalují se vám. I když vám to vadí, na druhou stranu trochu odstupu potřebujete, abyste si utřídili myšlenky. Nevíte totiž ani to, co od svého partnera přesně chcete, což může váš vztah negativně ovlivnit. Žijete tímto okamžikem a nebojíte se vypustit ani dlouho skrývané emoce. A to je dobře.

Váhy

Toužíte být centrem pozornosti, milé Váhy. To vám totiž pomůže dobít emocionální baterie. Dnes se těšíte výjimečným pozorovacím schopnostem. Nebojte se toho využít ve svůj prospěch a pohovořte si například se svým nadřízeným. Možná se vám podaří vydobýt si lepší pracovní pozici. Hrozí větší obavy a nejistota, což může lehce narušit vaše sebevědomí. Věnujte tedy více času sami sobě, ať si odpočinete. Své plány dnes nikomu neříkejte, mohli byste se setkat s nečekaně negativními reakcemi.

Štír

Energii vám dobije zejména společnost těch nejbližších přátel, kteří mají podobné názory na svět jako vy. Dnes jste zaměření na svá přání, své sny a cíle. Bohužel, v cestě vám stojí překážky, které vnímáte větší, než ve skutečnosti jsou. To vás může trochu demotivovat. Zůstaňte ale na cestě. Nečekejte, až ostatní pochopí, co potřebujete, a jednejte ihned. Dnes získáte nový pohled na některého z kolegů. Pod povrchem zdvořilosti se totiž skrývá chladné a vypočítavé jednání.

Střelec

Milí Střelci, dnes pro vás bude středobodem dokonalé plnění povinností a výkon. Budete se snažit splnit své úkoly co nejrychleji a nejlépe současně. Zkontrolujte si ale své cíle a ambice, ať neinvestujete energii do něčeho, co vlastně ani nepotřebujete. Napjaté a povrchní interakce s okolím povedou k vaší ztrátě motivace. Naštěstí si nic z toho neberete osobně.

Kozoroh

Kozorozi, dnes toužíte zažít něco, co jste dosud ještě nezkoušeli. Snažíte se projevit své emoce, ale nejde vám to tak, jak je potřeba. To povede k vaší nespokojenosti a k neklidu. Máte pocit, že vůbec nepostupujete vpřed. Je to dáno tím, že vaše plány jsou obrovské. Rozdělte si je tedy na jednotlivé krůčky, díky čemuž můžete získat pocit, že se přece jen trochu posouváte kupředu. Snažíte se vycházet s ostatními, nečekejte od nich ale vřelé jednání.

Vodnář

V současné době máte potřebu pozorovat své okolí. Namísto toho, abyste se vrhali do nových činností, se zaměřte na to, co cítíte. Prozkoumejte své vnitřní pocity. Neberte si věci příliš osobně a snažte se rozptýlit obavy, které vás sžírají. Vyplatí se zažít čas sami se sebou a utřídit si myšlenky. Snažte se dnes nečinit důležitá rozhodnutí, protože se může ukázat, že jste jednali pod vlivem svých rozjitřených emocí.

Ryby

Toužíte se setkávat s přáteli i neznámými lidmi a máte potřebu je bavit. To vás může stát určitou energii, proto se dnes zaměřte spíše na jednoduché úkoly. Důležitým rozhodnutím byste se měli raději vyhnout. Pociťujete určité obavy, ty ale nemusí být na škodu. Některé vám totiž mohou přinést dostatek motivace k vyřešení problémů.