Horoskopy

Indiánský horoskop: Co o vás říká? Jelen je zábavný, Vlk miluje smečku

Indiánský horoskop: Co o vás říká? Jelen je zábavný, Vlk miluje smečku

Jiný kraj, jiný mrav, a tak i indiánský zvěrokruh je trochu odlišný. Indiáni se hodně inspirovali přírodou kolem sebe a jednotlivá znamení tedy vycházejí ze zvířat, která pozorovali kolem sebe. Sem tam je o nějaký den posunutý, oproti našemu klasickému zvěrokruhu, přesto jistě najdete shodné rysy.  

Sokol (21.3. – 19.4.) 

Bystrý a soustředěný pozorovatel si vždy poradí a pevně si stojí za svým. Sedí vám role dobrého vůdce, který ctí dobré mravy a má pevnou vůli. Ačkoli jste prakticky založení, jste také velmi aktivní a do nových akcí se vrháte jakoby bez rozmyslu. V úspěchu vám pomáhá to, že doslova vidíte do ostatních, umíte se rychle rozhodnout a také vyjádřit svůj názor, i když je odlišný.  

Bobr (20.4. – 20.5.) 

Chytří pracanti, kteří mají život pod kontrolou, jsou právě Bobři. Možná působíte, že jste proti ostatním pomalí, ale vždy je za vámi dobře odvedená práce. Jste pilní a houževnatí a přese všechno neradi ztrácíte čas s okolky. Vaše přímost z vás činí i dobré a spolehlivé obchodníky. Nemáte rádi změny, ale nakonec se s nimi jste schopní vyrovnat. Domov je pro vás vším, stejně jako jeho ochrana. Někdy máte příliš svobodnou mysl. 

Jelen (21.5. – 20.6.) 

Jeleni jsou vznešení a přirozeně autoritativní jedinci, kteří nemají rádi samotu. Komunikace je vaše silná stránka a jste proto oblíbení a inspirativní. Máte silné charisma, které podporujete tím, že se o sebe staráte a máte vkus. Příroda je pro vás velmi důležitá, dodává vám novou energii a rádi v ní relaxujete. Proto se často také zabýváte ekologickými otázkami. Dobře víte, že je důležité nejen brát, ale i dávat. 

Datel (21.6. – 21.7.) 

Symbol léčitelství a také uzdravení je datel, nejstarostlivější z indiánských znamení. Jste pečující a umíte poslouchat i pochopit. O své blízké se staráte s láskou a radostí, jste proto skvělým partnerem i rodičem. Duše je pro vás důležitou součástí a jste někdy až příliš emotivní, ale vaše hnízdo je váš poklad, kterému dáte vše. Někdy si neumíte přiznat chybu. Jste velmi organizovaní, vždy máte na paměti všechno, co je třeba udělat a zařídit, i za ostatní.  

Losos (22.7. – 21.8.) 

Jste obratní a hbití a plavat proti proudu pro vás není problém. Jste improvizační talent, nic vás nezaskočí, vše má řešení, ke kterému vám pomůže perfektně vyvinutý instinkt. Máte spoustu přátel, rádi jste ve středu pozornosti a také máte neustále plno energie. Jste pevní ve svých názorech a je na vás spoleh. Umíte také zachovat klid a být stále pozitivní. Když se do něčeho pustíte, nedáte pokoj, dokud to nedotáhnete do konce. 

Medvěd (22.8. – 21.9.) 

Silní a neohrožení jsou medvědi. Často jste skeptičtí a rezervovaní a je velmi těžké najít něco, co vás opravdu vážně zaujme. Na všechno máte promyšlený plán, protože improvizovat neumíte a nechcete, pokud to není nevyhnutelné. Dokážete vytvořit pocit bezpečí a jste vždy ochotní pomoci. Také se rádi vzděláváte, cestu do akademických kruhů můžete mít otevřenou. 

Havran (22.9. – 22.10.) 

Jste okouzlující snílci, kteří mají své ideály. Najít správné řešení pro vás není vždy jednoduché. Možná je to i proto, že se vám myšlenky rozbíhají všemi směry a celkově jste velmi nerozhodní. Přesto jste ti, kteří stojí na kraji pokroku. Ačkoli vám to trvá, směr najdete díky své trpělivosti a intuici. Někdy vás přepadnou filozofické myšlenky, jste rádi sami, a tak trochu vás obklopuje tajemno. 

Had (23.10. – 22.11.) 

Ve znamení Hada se nejčastěji rodili šamani, je totiž nejvíc spirituálním znamením. Jste osobití a působíte neproniknutelně, až odtažitě, přátelství nerozdáváte na potkání. Můžete být pro okolí tak trochu podivíny, ale kdo vás pozná, ví, že jste harmonická osobnost, která si jde za svým cílem, dbá o duševní soulad. Umíte se bránit, ale přesto jste zranitelní a někdy můžete propadat majetnickým pocitům, zvlášť v partnerském vztahu. 

Sova (21.11. – 21.12.) 

Sovy jsou moudré, ale i záhadné a oplývají šestým smyslem. Tajemství umíte uchovat, jste velmi zásadoví a inteligentní. Rádi cestujete, máte toulavé boty a dobrodružství milujete. Není pro vás žádný problém se vrhnout do něčeho nového. Občas si natlučete nos, a přesto se nepoučíte, vaše lehkomyslnost je v okolí legendární. 

Husa (22.12. – 19.1.) 

Jste odhodlaní, tvrdohlaví, spolehliví a máte silnou vůli. Dokonce tak, že neberete ohledy ani na sebe, hlavně když dokončíte svou práci. Vyžíváte se ve stereotypu a zaběhlé rutině, ctíte tradice. Vytrvale a zodpovědně si jdete za svým, vaše ambice nejsou příliš očividné, ale dosáhnete všeho, co chcete, ačkoli k tomu dojdete oklikou. Rádi a ochotně pomůžete ostatním. 

Vydra (20.1. – 18.2.) 

Vaše myšlenky jdou trochu jinými směry a můžete tak snadno vyčnívat z davu. Jste velmi sví a často můžete být od okolí nepochopeni. Díky tomu se ne všechny vaše nápady uchytí, což může být škoda. Vaše reakce mohou být naprosto nečekané a překvapivé, ale máte v sobě nakažlivý optimismus, zvídavost a hravost. 

Vlk (19.2. – 20.3.) 

Indiáni dělili vlky na dva typy. Samotáři bývají nesmělí a stydliví, ti, co milují smečku jsou starostliví. Snoubí se ve vás tajemno, vášeň a nezávislost. Jste citliví a empatičtí, umíte se napojit na ostatní a být tak skvělými společníky. Když se pro něco nadchnete, nic vás neodradí. Když je potřeba, zvládnete vše naprosto bez pomoci a umíte ochránit sebe i svou smečku.