Horoskopy

Otrlá znamení: 3 největší flegmatici podle hvězd

Otrlá znamení: 3 největší flegmatici podle hvězd

Zajímá vás, které konkrétní znamená zvěrokruhu jen tak něco nebo někdo nerozhodí? Vybrali jsme pro vás 3 nejotrlejší znamení podle astrologie, o kterých si myslíme, že jsou rození flegmatici a dokážou spoustu věcí i problémů jednoduše hodit za hlavu – ať už pro svůj vlastní prospěch nebo pouze pro jejich povahu.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býk je považován za trpělivé, stabilní a odolné znamení, které jen tak něco nevyvede z míry. Nejen že jsou rození flegmatici, ale nahrává jim v této jejich vlastnosti také skutečnost, že patří mezi nejvíce stereotypní znamení podle hvězd. A stereotyp jde ruku v ruce s jistou dávkou otrlosti v životě, protože se Býci naučili mnohé věci prostě přehlížet, aby žili stabilní život plný jistoty a bezpečí v kruhu svých nejbližších.

Lev (23. července – 22. srpna)

Nenechte se mýlit, protože Lev se obvykle neřadí mezi otrlá znamení. Lev totiž umí být otrlý pouze tehdy, pokud se jedná o jeho vlastní blaho nebo prospěch – v tu chvíli byste těžko hledali většího flegmatika široko daleko.

Lev patří mezi rozené prospěcháře a vůdce, a proto zkousne pro své blaho téměř cokoliv. Jakmile však uzná, že nemusí dále mnoho věcí přehlížet, své chování naprosto změní a je z něj opět diplomatický Lev, který si dokáže dupnout nohou.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna je spojována s pečlivostí, praktičností a zodpovědností za sebe i druhé lidi okolo sebe. Pro svou typickou zdrženlivost a opatrnost může proto působit na své okolí dost otrle. Aby totiž Panny byly spokojené, musí leckdy mnoho překousnout a být trochu flegmatické, protože trpí až přílišným perfekcionismem, pro který je potřeba občas přivírat oči nad chováním druhých lidí.

Jakmile však Panně ukážete, že jste ochotni se změnit a ona nebude muset nadále být otrlou osobou vůči vaší povaze nebo chybám, stane se z ní nejšťastnější a nejspokojenější osoba na světě – a to stojí za to!