Horoskopy

Náladová znamení: těchto 5 střídá náladu jako počasí

Náladová znamení: těchto 5 střídá náladu jako počasí

Každý den není zality sluncem a čas od času nás všechny přepadne špatná nálada. To ovšem neznamená, že musíte být ihned označen za náladového. Přeborníky na střídání nálady jsou tato znamení a dokáží být pěkně protivní. Kdo střídá náladu jako počasí i několikrát během dne?

  • beran
  • rak
  • blíženci
  • váhy
  • štír

Beran (21. března – 20. dubna)

O jedincích narozených ve znamení berana se říká, že střídají náladu jako počasí. Kdo se setkal s beranem byl jistě zmatený a překvapený tím, že je to s ním jako na houpačce, I když se před pěti minutami ještě smál, během další hodiny bude rozčilený do nepříčetnosti, a tak si vysloužil titul nejnáladovějšího znamení zvěrokruhu.

Rak (22. června – 22. července)

Raci se skrývají jen ve velmi křehké schránce. Jakmile toho na ně začne být příliš, už pravé emoce nedokážou skrývat. To později vede k tomu, že jejich emoce vybouchnou jako saze. V tu chvíli jsou velmi zranitelní a také náladoví. Nejhorší na tom je, že to všichni schytá jejich nejbližší okolí.

Blíženci (22. května – 21. června)

Vzhledem k tomu, že blíženci mají rozdvojenou osobnost, projevuje se tato rozdvojenost i do nálad blížence. Jakmile musí řešit nepříjemný problém, je to s nimi jak na houpačce. Zatímco hodné dvojče chce řešit problém v klidu, zlé dvojče je znuděné a chce se za každou cenu bavit.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy jsou náladové, jakmile je narušena jejich rovnováha. Pokud je do jejich života vnesen chaos, nedokáží se stoprocentně ovládnout. Všichni jsou pak překvapení, když váhy ukáží, že mají i stinnou stránku ve své dokonalé diplomatické povaze.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra jsou jak časovaná bomba, která bouchne, když se rozzuří. I když nedávají příliš emoce najevo, jejich vztek je intenzivní. A nejen vztek, ale jakákoliv emoce, kterou v sobě dlouhodobě dusí.