Vlasy

Melír na černé vlasy: 3, které jsou sázkou na jistotu

Melír na černé vlasy: 3, které jsou sázkou na jistotu

Černé vlasy, které se vyznačují sytou a intenzivní barvou, jsou známé svými výraznými a mnohdy až agresivními rysy, které mohou krásně zvýraznit rysy obličeje (anebo na sebe naopak strhnout veškerou pozornost). Skvěle jim proto sluší melírování.

Agresivní půvab černých vlasů

Jejich hluboký, sytý odstín má schopnost zdůraznit rysy obličeje a vytvořit tak výrazný a podmanivý vzhled. Tato barva však není vhodná pro každého, pozor by si měli dávat především lidé s velmi světlou pletí. V takovém případě je vhodné melírování. Mezi nejlepší typy patří:

  • Stříbrné melíry
  • Fialové tóny
  • Metalické melírování

Stříbrné melíry

Stříbrný melír na černé vlasy jim dodává moderní a ostrý nádech a do celkového vzhledu vnáší svěží a dynamický rozměr. Kontrast mezi černou a stříbrnou nejenže všem pramenům dodává hloubku, ale také působí sofistikovaně a luxusně.

Fialové tóny

Fialové melíry dokážou s černými vlasy udělat zázraky. Souhra tmavě černé a zářivě fialové vytváří výrazný kontrast, který k vám přitáhne pozornost všude, kam se vydáte. Je to volba, která ukazuje individualitu a smysl pro dobrodružství.

Metalické melírování

Použití metalických odstínů by mělo být vždy prováděno precizně a s odbornými znalostmi. Při správném provedení jsou výsledkem vlasy, které vypadají plnější a získávají exkluzivní a luxusní vzhled.

Melír na černé vlasy – zvýšení objemu a rozměru

Jednou z hlavních výhod melírování černých vlasů je zvětšení objemu a vytvoření exkluzivního vzhledu. Souhra různých odstínů dodává černým vlasům texturu a dynamiku a mění je z jednorozměrných na mnohotvárné.

Typ zvýrazněníPopisVýsledek
Stříbrné melíryModerní a ostrý efekt s kontrastem stříbra a černých vlasů.Elegantní a luxusní vzhled.
Fialové tónyVýrazný kontrast s černou barvou.Odbourává monotónnost a zdůrazňuje individualitu.
Metalické melírováníOdstíny připomínající tekutý kovZajišťuje plnost a metalický lesk