Krása a módaMódaNezařazené

Letní boty k šatům pro rok 2024: inspirace pro letošní léto

Letní boty k šatům pro rok 2024: inspirace pro letošní léto

Letní boty k šatům musí být pěkné na pohled, trendy a zároveň taky pohodlné. Sice se říká, že vypadat dobře něco stojí, ale kdo by chtěl řešit odřené nohy a bolestivé puchýře? Jaké boty se hodí k šatům a s čím tenhle typicky ženský kousek kombinovat?

Letní boty k šatům

Jaké letní boty k šatům? To je otázka, kterou si během horkých měsíců nejednou položí asi každá žena. Co se k šatům hodí?

  • Pantofle na klínku
  • Tenisky
  • Lodičky
  • Žabky
  • Baleríny
  • Sandály

Pantofle na klínku

Nebojíte-li se chůze tzv. na vysoké noze, můžete se během léta zamilovat do pantoflí na platformě. Ocení je zejména ženy, kterým příroda do vínku nenadělila kdovíjakou výšku a díky platformě si tak pár centimetrů k dobru hravě přidají.

Tenisky

Patří tenisky mezi vhodné letní boty k šatům? Za nás tedy rozhodně ano! Nebojte se nosit k šatům nebo k sukni tenisky, vypadá to cool a stylově. Navíc jsou k dostání v mnoha barvách a snadno se tak kombinují s barvou šatů.

Lodičky

Lodičky jsou taková dámská klasika. Říká se, že každá žena by měla mít alespoň jedny lodičky (ale klidně i více). Opět zde mluvíme o botkách na podpatku, které nemusí vyhovovat všem, ale představte si ty pohledy mužů otáčejících se za vaší houpavou chůzí…

Žabky

Znáte typičtější letní obuv, nežli právě tzv. žabky? Tyhle botky k létu neodmyslitelně patří, i když se najdou tací, kteří jim neumí přijít na jméno. Každopádně i žabky řadíme na seznam mezi letní boty k šatům.

Baleríny

Baleríny se k šatům skvěle hodí, o tom není pochyb. Trochu se jim vyhýbají ženy s většími chodidly, ale není k tomu důvod. Stačí zvolit vhodný typ a barvu a baleríny si pak může dovolit nosit úplně každá.

Sandály

Co by to bylo za tipy na letní boty k šatům, pokud bychom zapomněli na sandály? Další ikonická obuv, která se v létě objevuje úplně všude. Sandály mohou být sportovní i elegantní, rozhodně je z čeho vybírat.