Krása a módaMóda

Široké kalhoty: 3 nejlepší tipy jak je nosit v roce 2024

Široké kalhoty: 3 nejlepší tipy jak je nosit v roce 2024

Málokteré široké oblečení dokáže vypadat tak sexy na ženě jako právě široké kalhoty. Možná vám to připadá zvláštní a nepravděpodobné, ale opravdu je tomu tak. Díky širokým kalhotám můžete vypadat skutečně přitažlivě a žensky. Přesvědčte se v tomto článku!

Jak nosit široké kalhoty?

Existuje několik způsobů, díky kterým na vás budou vypadat široké kalhoty přitažlivěji než ty upnuté. Obzvlášť v letních měsících jste si možná stačili na ulici všimnout žen procházejících se ve volných a splývavých kalhotách a usoudili jste, že tak nějak k létu již patří. Jak je tedy nosit? Přinášíme několik pravidel a tipů.

Široké černé kalhoty v kombinaci s přiléhavým bílým topem

Tak tato kombinace vždy bude vynikat a vytvoří z vašeho oblečení přitažlivý a sexy outfit. Vždy se snažte zdůraznit vaše přednosti, kterými v tomto případě budou vaše ňadra – ty pomocí výstřihu na bílém topu posunete na první místo ve vašem celkovém outfitu.

Jestliže máte opálené paže, zvolte vždy top bez rukávů, respektive bílé tílko. Nezapomeňte na to, aby vám nevyčnívala barevná podprsenka, protože cílem je vypadat přitažlivě a ne lacině!

Oversized široký outfit

Dalším způsobem pro nošení širokých kalhot bude celkový široký oversized outfit. Barvu oblečení laďte dle svých preferencí a zároveň také posuďte kritickým okem proporce vašeho těla. Široké kalhoty a tričko vybírejte vždy z přírodních materiálů, aby vaše pokožka (především v letních měsících) dýchala.

Elegantní široké kalhoty na pracovní schůzku

Široké kalhoty si můžete obléct také na důležitou pracovní schůzku a zaručujeme vám, že se vždy budete cítit reprezentativně i pohodlně zároveň.

Kostýmkové široké kalhoty doplňte vhodnou společenskou košilí, která bude spíše přiléhavější. Nezapomeňte přes ramena ležérně přehodit sako a kráčet s elegantní kabelkou i úsměvem na tváři!