Horoskopy

Jak ho získat zpět podle znamení: 12 tipů jak dostat druhou šanci

Jak ho získat zpět podle znamení: 12 tipů jak dostat druhou šanci

Jak ho získat podle znamení? Co platí na chlapa narozeného ve znamení Lva a čím si opět získáte srdce muže Berana? Pokud toužíte získat svého partnera zpátky a dostat druhou šanci, měli byste vědět, co na která znamení zvěrokruhu funguje.

Jak ho získat zpět podle znamení

Přemýšlíte, jak získat zpět srdce muže, kterého jste ztratili? Poradíme, jak ho získat zpět podle znamení zvěrokruhu.

Ryby

Ulovit zpět muže narozeného ve znamení Ryby je snadnější, než si myslíte. Jsou totiž takové povahy, že za nimi přijdete a oni vás nepošlou pryč. Jsou možná až příliš hodní a umí odpouštět.

Vodnář

Jakmile Vodnář jednou ztratí zájem, podruhé do toho nepůjde. A když už, pak vás to bude stát hodně úsilí. Chce se to zamyslet, jestli vám takový mužský za námahu vůbec stojí.

Beran

O chlapa ve znamení Berana po rozchodu nebojujte. Ve vztazích jsou tito pánové docela komplikovaní a chaotičtí. Pokud o něj přeci jen stojíte, dejte mu to najevo. Bude-li mát stále zájem, uloví si vás zpět sám.

Býk

Jak ho získat zpět podle znamení Býka? I tady je to snadné, tyhle chlapy tzv. utáhnete na vařené nudli. Dostat je zpět je snadné, stačí pár milých slůvek a je opět váš.

Rak

U Raků je těžké dostat druhou šanci. Pokud sami nechtějí dát vztahu další pokus, pak se můžete stavět na hlavu, ale nehnete s nimi.

Blíženec

Chlapi narození ve znamení Blíženců si musí sami přijít na to, že vás chtějí zpátky. Takže tomu dejte čas. Když se ozve, máte ho zpět. A pokud ne, pak o vás nestál.

Panna

Rozešel se s vámi muž ve znamení Panny? Pak ho zpět nechtějte, protože si několikrát rozchod rozmyslel a své rozhodnutí už zpátky nevezme. Je to bez šance.

Lev

Chcete-li získat Lva, musíte mu lichotit a lechtat jeho obří ego. Ukažte mu, že jste bez něj bezradná a že je vám mizerně. Možná se na to chytí.

Váhy

Muži ve znamení Vah potřebují, aby se o ně někdo staral. Stačí jim tak dát najevo, že je vaše náruč otevřená a sami přicupitají zpátky.

Štír

Štíři musí mít odstup, aby si vše srovnali v hlavě. Nesmí se na ně spěchat, tlačit je do kouta. Ukažte mu zájem, ale vyčkejte, až se ozve sám.

Kozoroh

Jak ho získat zpět podle znamení Kozoroha? Tito muži mají obří paměť na věci, kterými jim ženy ublížily. Mají-li dát druhou šanci, musí se protějšek hodně snažit. Ale nemožné to není.

Střelec

Na Střelce nesmíte naléhat, pronásledovat ho a tlačit na pilu. Tito muži musí mít vždy a ve všem pravdu. Takže si sám přijde na to, že vás chce zpět. Vy ho do toho nenuťte.