Krása a módaVlasy

Ledabylý drdol: trendy účes roku 2023

Ledabylý drdol: trendy účes roku 2023

Ledabylý drdol je super účes, který se hodí nejen na doma, kdy se chcete jen tak povalovat u televize nebo zvládnout pořádný úklid, ale spolehnout se na něj můžete i ve chvílích, kdy ráno nestíháte a chcete si na té hlavě přeci jen něco vyčarovat.

Kam všude se ledabylý drdol hodí?

Na tomto účesu je skvělé to, že vypadá dobře, i když se vám zrovna nepovede. Od toho je totiž ledabylý, čili cíleně neupravený, nedokonalý a jednoduše tak trochu drzý. Ledabylý drdol se nebojte nosit:

  • do školy
  • do práce
  • na doma
  • na rande

Drdol můžete lehce obtočit

Udělat si drdol není noc složitého. Zvláště pak v případě, kdy chcete, aby působil ledabyle a lehce neupraveně. Proto vám poradíme, abyste jej lehce obtočili okolo. Jednak tím schováte delší vlasy a druhak vytvoříte zajímavý styl, který si určitě upoutá pozornost okolí.

Dva spadlé pramínky

Ledabylý drdol můžete vykouzlit i na spodní části hlavy. Aby celkový efekt působil nenuceně a příliš neupjatě, pak si kolem obličeje nechte splývat dva pramínky – jeden z každé strany. Účes pak rázem nebude působit dokonale – a to přece chcete.

Posaďte drdol nahoru na hlavu

Většina žen je zvyklých udělat si drdol na temeni hlavy. Klidně ale vybočte z řady a posaďte ho pěkně nahoru. Tento tip ocení zejména ženy, které mají hodně dlouhé vlasy. Navíc v tomto drdolu pak můžete klidně i spát, vlasy vás nebudou tlačit ani nikde překážet.

Nechte vlasy splývat

Ledabylý drdol vytvoříte kdykoli a to během mrknutí oka. Na doma, kdy na jeho vzhledu přeci jen až tolik nezáleží, pak můžete spodní část vlasů nechat volně splývat.

Oživte ho třeba mašlí

Ledabylý drdol vypadá schválně lehce neupraveně. Oživit ho můžete třeba šátkem nebo mašlí, hodí se i výraznější gumička. Pořád je to účes, který vám zabere jen pár minut, tak proč mu nedodat nějaký ten šmrnc?