Móda

Které náušnice budou velet roku 2024? Máme pro vás 5 tipů!

Které náušnice budou velet roku 2024? Máme pro vás 5 tipů!

Přemýšlíte nad novým párem náušnic a nevíte, jaký styl zvolit? Inspirujte se našimi tipy, které se řídí světovými trendy. Ať už rozšiřujete svou sbírku šperků nebo hledáte dárek pro někoho ze svých blízkých, máme pro vás přehled toho, které náušnice budou velet roku 2024. 

1. Pozlacené náušnice 

Zlaté šperky jsou stále v kurzu a hodí se jak pro každodenní nošení, tak ke zvláštním příležitostem. Pozlacené náušnice bývají vyrobeny z mosazi a jsou potaženy vrstvou zlata – často ani nepoznáte, že se nejedná o pravé zlaté náušnice, které jsou mnohem dražší.

Dívka s visícími náušnicemi.

2. Stříbrné náušnice 

Čisté stříbro je oblíbený materiál, z kterého se náušnice vyrábějí. Občas se můžete setkat, že je, poměrně měkké, stříbro smícháno s nějakým pevnějším kovem, jako je například měď. Náušnice ze stříbra jsou vhodné pro každodenní nošení. 

3. Náušnice na cvočky

Jedná se o jednoduchý styl náušnic, které se nasadí přímo na ušní lalůček a zajistí se cvočkem z jeho zadní strany. Tyto náušnice jsou často zdobené kamínkem nebo perlou a uvítá je každá žena, která má ráda minimalistický design a bezpečné uchycení. 

4. Visací náušnice

Visací náušnice spadají pod ušní lalůček a visí na háčcích, obručích nebo puzetách. Mohou je zdobit korálky ale i dražší kameny. Některé z náušnic se kývají ze strany na stranu, jiné jsou vyráběny pevněji a drží na místě, přestože visí.

5. Náušnice s obručí

Tyto náušnice jsou vyrobeny v kruhovém tvaru a obvykle se k uchu připevňují tak, že je protáhnete dírkou v uchu a zezadu je zajistíte cvočkem. Vybírat můžete z mnoha různých velikostí obručí. Nejmenšímu průměru se říká objímky, a to proto, že těsně objímají ušní lalůček.

Náušnice ve tvaru obručí.

Dověděli jste se, které náušnice budou velet roku 2024 a můžete si vybrat z několika módních stylů dle vlastního vkusu. Nikdy nešlápnete vedle, pokud se ve vybraných náušnicích budete cítit sebevědomě a žensky, ať už budou mít jakýkoliv tvar či velikost.