DalšíHoroskopy

Jména, která svým nositelům přitahují štěstí: znáte někoho kdo se takto jmenuje?

Jména, která svým nositelům přitahují štěstí: znáte někoho kdo se takto jmenuje?

Se svým křestním jménem se nerodíme, ale rozhodují o něm naši rodiče. Někdy jej zdědíme po předcích, jindy po oblíbených televizních postavách. Ne vždycky jsou děti odhalí motivaci svých rodičů, proč jim to či ono jméno dali. Podle astrologů nám jména přináší štěstí v případě, že ladí s naším datem narození. Proto pro všechna znamení zvěrokruhu jména, která svým nositelům přitahují štěstí. Najdete v něm i to svoje?

Šťastná jména

S každým znamením zvěrokruhu se pojí hned několik šťastných jmen. My jsme pro vás dnes sice vybrali jen jedno jméno pro každé pohlaví, ale pokud se zde nevidíte, nezoufejte. Možná jsme vás jen zapomněli zmínit. Navíc mít samo o sobě jména, která svým nositelům přitahují štěstí, nestačí.

Znamení zvěrokruhuDatum narozeníŽenská jménaMužská jména
Beran21. března – 20. dubnaLenkaMatouš
Býk21. dubna – 21. květnaMonikaJakub
Blíženci22. května – 21. červnaJanaMartin
Rak22. června – 22. červenceAdélaJaroslav
Lev23. července – 22. srpnaNatálieDavid
Panna23. srpna – 22. záříIsabelaMarek
Váhy24. září – 23. říjnaJohanaDaniel
Štír24. října – 22. listopaduPetraMikuláš
Střelec23. listopadu – 21. prosinceSáraRichard
Kozoroh22. prosince – 20. lednaMarkétaTomáš
Vodnář21. ledna – 20. únoraMagdalénaMichal
Ryby21. února – 20. březnaIvanaVojtěch

Musíte, jak se říká, jít tomu svému štěstíčku také naproti. Ten, kdo si nikdy nekoupí los, rozhodně v loterii nevyhraje. A také člověk, který jen sedí nečinně doma na zadku, se velkého šťastného konce nespíš nedočká. A tak, přesto, že vám rodiče dali jméno Jaroslav, Tomáš, Petra nebo Lenka i přesto, že jste na svět přišli v době, kdy obloze vládly Váhy, nezoufejte. Astrologie má nad námi jen takovou sílu, jakou jí sami dáváme.