Krása a módaMóda

Kombinace oblečení: jak působit v roce 2024 elegantně a sladěně

Kombinace oblečení: jak působit v roce 2024 elegantně a sladěně

Kombinování oblečení a vybírání toho správného outfitu je někdy obtížnější, než se zdá. Hlavně v tom případě, že máte šatník plný neladících barev a nepadnoucích střihů. Drobné osvěžení šatníků vám může pomoci se v něm lépe zorientovat. Univerzální a slušivé kombinace oblečení vám pak zaručí, že se budete cítit skvěle a zároveň pohodlně.

Jak postupovat při vytváření šatníku

  • Omezte množství barev
  • Pořádně si v šatní skříni ukliďte
  • Dejte pryč vše, co nevyužíváte
  • Zaměřte se na kvalitní základní kousky

Méně je (vždycky) více

Hezké kombinace oblečení pak vznikají snadno. Pokud víte, že každý váš svetr bude vypadat krásně ať si k němu vezmete libovolné džíny a kabát, pak se vám bude oblékat jedna radost. Snížení počtu barev v šatníků se sice může zdát jako vykročení nudným směrem, ve skutečně je to ale cesta k větší pohodě. Před šatní skříní, jejíž obsah působí jako vystřižený z továrny na látky, strávíte daleko víc času, který byste s jednodušším šatníkem mohla investovat někam jinam.

A u množství kusů to platí dvojnásob

Nikdo, ani ten největší módní nadšenec, zkrátka nepotřebuje dvacatery džíny ani sto padesát triček. Vyházejte celý obsah vaší šatní skříně ven a dovnitř vraťte pouze ty kousky, které vás skutečně sluší, sedí a dělají radost. Ty zbylé můžete prodat třeba na Vinted a získat tak obnos, který můžete do svého oblečení dál investovat.

Do čeho se vyplatí investovat

Odpověď je v tomto případě naprosto jednoznačná! Investovat se vyplatí do základních kousků šatníku. Jsou to takové, které nikdy nevychází z módy a alespoň jeden kus od každého by měl vlastnit každý. Pořiďte si proto kvalitní vlněný kabát, dobře padnoucí džíny a bílou košili z pěkného materiálu. Uvidíte, jak se vám s těmito kousky budou najednou outfity skládat jedna radost.