Krása

Jednoduché nehty: Tipy pro rok 2024, už jste je zkusila?

Jednoduché nehty: Tipy pro rok 2024, už jste je zkusila?

Chcete mít krásné upravené nehty, ale většina obrázků ze salónů vám připadá přeplácaná? Nebojte se, profesionálky vám snadno vytvoří i velmi jednoduché nehty. Nezabere to navíc tolik času.

Proč zvolit právě jednoduché nehty

Pokud si vyberete jednoduchý spíš kratší tvar nehtu a pouze jednobarevný nebo jen velmi jednoduchý design, pravděpodobně budete příjemně překvapeni. V salónu totiž strávíte méně času, jelikož nehtařka se nebude muset zdržovat složitým zdobením. Proto vás zpravidla i jednodušší varianty vyjdou levněji. Navíc se vám tak rychle neokoukají a nehrozí, že vám budou části zdobení postupně odpadávat.

  • Uspoříte čas
  • Ušetříte
  • Snadná údržba
  • Nové nehty se vám tak snadno neokoukají

Vyhněte se složitému zdobení

Jednoduché nehty jsou ideální volbou, se kterou nešlápnete vedle. Navíc se vám tak rychle neomrzí. Pokud sklouznete k výrazným barvám v kombinaci s mnoha aplikacemi tak hrozí, že budete své volby už pár dní po návštěvě salónu hořce litovat. Zvolíte-li ale jednoduché nehty, podobný scénář vám patrně nehrozí.

Nehty to nekončí

Pozor! Můžete mít sebehezčí manikúru, ten nejkrásnější lak a nejprecisněji vyvedený tvar nehtu, ale pokud budou vaše ruce suché a popraskané a kolem nehtů budete mít krvavé záděry, nebude to nikdy působit dobře. Proto věnujte pozornost celým rukám. Nejen svým nehtům. Zejména v zimě je důležité pravidelně používat hydratační krém a čas od času jim můžete dopřát i extra výživu v podobě regenerační masky. 

Shrnutí

Jednoduše působí veškeré jednobarevné nehty. Přestože některé barvy mohou být poněkud výrazné, s volbou světlejších pastelových, nude nebo tradičních červených a vínových barev jistě nešlápnete vedle. Pokud se rozhodnete pro zdobení, pak pamatujte, že méně je někdy více, a v případě nehtů to platí desetinásobně.