Cviky a vybaveníMóda

Jaké legíny pro plnoštíhlé: Tipy pro rok 2023

Jaké legíny pro plnoštíhlé: Tipy pro rok 2023

Legíny jsou díky své pohodlnosti a jednoduchosti jedním z nejoblíbenějších kousků dámského oblečení. Bohužel plnoštíhlé ženy, jež hledají legíny, které by jim skvěle seděly, narážejí častokráte na problém s jejich pořízením. Proto jsme se rozhodli sepsat tento článek, ve kterém vám přinášíme tipy na nejlepší legíny pro plnoštíhlé ženy pro rok 2023. Připravte se objevit ty nejlepší legíny, které vám pomohou vypadat skvěle a cítit se ještě lépe!

Legíny s vysokým pasem

Legíny s vysokým pasem pomohou vytvořit iluzi delších nohou a prodlouží tělo, čímž vám dodají o poznání štíhlejší vzhled. Vysoký pas legín vám zároveň pomůže zakrýt problémové partie, jako jsou kupříkladu břicho nebo zadek. Kromě toho jsou legíny s vysokým pasem také pohodlné na nošení, protože nedochází k jejich neustálému posouvání dolů, jako se může stávat u legín s nízkým pasem. 

Legíny s kompresním efektem

Legíny s kompresním efektem pomáhají tvarovat vaše nohy a hýždě, a zároveň poskytují také podporu pro svalstvo. Zkrátka postarají se o to, aby všechno zůstávalo hezky na svém místě. Kompresní efekt dále pomáhá zlepšit cirkulaci krve a snižuje riziko otoku nohou. Kromě toho, že legíny s kompresním efektem vypadají skvěle, jsou také velmi pohodlné a nabízejí dokonalé pohodlí během celého dne. 

Legíny ze silnějšího a pevnějšího materiálu

Legíny vyrobené z silnější a pevnějšího materiálu dokáží zakrýt nedostatky na nohách a lépe vytvarovat siluetu vašeho těla. Přitom stále nabízejí dokonalé pohodlí i obstojnou pružnost. Jedná se o legíny vhodnější spíše do chladnějšího počasí.

Legíny s potiskem nebo vzorem

Legíny s potiskem nebo vzorem dokáží efektivně odvést pozornost od problémových partií. A naopak dokáží vyzdvihnout krásnější partie těla, což může vypadat i vskutku velmi atraktivně.

Legíny tmavé barvy

Základní módní poučkou je to, že černá barva zeštíhluje. Proto pokud máte kypřejší tvary, tak jednoznačně volte tmavší barvy. Tmavé barvy jako jsou černá, tmavě modrá nebo tmavě zelená vám pomohou vypadat hubeněji a zároveň pomáhají skrýt nedostatky. Navíc výhodou takovýchto legín je i skutečnost, že se dají snadno kombinovat s dalšími kousky outfitů.