KrásaMóda

Jak nosit jarní kabát: Tipy pro sezónu 2023

Jak nosit jarní kabát: Tipy pro sezónu 2023

Výběr správného kabátu není nic jednoduchého. A o nic moc jednodušší není jeho stylizace. Jaro ale máme tu, a stejně tak smršť jarních kabátů. V tomto článku vám poradíme, jak váš kabátek stylizovat, abyste působili vkusně a trendy.

Trenčkot a pastelové barvy

Pastelové barvy k jaru neodmyslitelně patří. Proto byste měli uvažovat o trenčkotu ve světle modré barvě, pudrově růžové nebo klidně i nadčasové béžové barvě. K takto jemným trenčkotům můžete volit sukni, kterou podtrhnete lehkost celého outfitu. Uvažovat ale také můžete o jarních šatech, jen dejte pozor, aby ladily s barvou vašeho kabátku.

Oversized kabát

Oversized oblečení je poslední tři roky na vzestupu. Krom toho, že je velice trendy, také dobře vypadá. Proto letos můžete svůj celkový outfit vylepšit tím, že oblečete jarní trenčkot, který si hraje s objemem a tvarem. Přehnané límce a strukturovaná ramena tento styl modernizují a přitom v něm budete vypadat stále upraveně.

Uvolněnost

Na trenčkotech je skvělé to, že si je můžete obléknout přes tepláky, a přesto budete působit velice stylově. Tento vzhled si navíc oblíbila řada módních influencerek. Pokud máte rádi pohodlí a nadčasovost, poohlédněte se po lehkém jarním trenčkotu v neutrální barvě, abyste pod něj mohli navrstvit své oblíbené volnočasové kousky.

V hlavní roli textura

Pokud chodíte do práce časně ráno a vracíte se až večer, pak víte, že jsou rána a večery ještě chladné. Proto volte kabát z texturovaných materiálů, pod které můžete navrstvit vaše oblíbené sáčko nebo šaty s rolákem, které byly in už loňský podzim. Své kouzlo však neztrácejí.

A zase ten denim

Popularitu denimu snad nemusíte ani představovat. Džínovou bundu má v šatníku snad každá fanynka módních trendů, ale co takhle denimový kabát? Ten byl oblíbený už na přelomu století a můžete ho kombinovat se vším. Od rolákového svetru po další vrstvy denimu až třeba malé bílé!

Neonový kabát

Že pro vás předchozí tipy nebyly dost zajímavé a raději si potrpíte na něco spíše extravagantního? Pak vás jistě potěší to, že trendem neonové kabáty. S čím ale tyto kousky nosit? S dalším neonem! Volit ale můžete také černé outfity, které s neonovou barvou budou tvořit zajímavý kontrast nebo pro excentričtější vzhled oblečení s neotřelými potisky.