HoroskopyVýživa a doplňkyZdraví

Hubnutí podle horoskopu: Proč je to mýtus a jak zhubnout v roce 2024?

Hubnutí podle horoskopu: Proč je to mýtus a jak zhubnout v roce 2024?

Jestliže jste si do této chvíle mysleli, že je možné hubnout podle toho, jaké máte znamení zvěrokruhu, pravděpodobně vás zklameme, protože hubnutí podle horoskopu neexistuje. Proč? To se dozvíte v tomto článku a zároveň vám také poradíme ty nejlepší tipy na hubnutí, které můžete využít jako Berani, Lvi nebo třeba Ryby!

Proč hubnutí podle horoskopu neexistuje?

Samozřejmě vám nechceme brát iluze. Realita je však taková, že na světě je v současné době 8 miliard lidí a čísla nově narozených obyvatel naší planety Země každým dnem stoupají. Co to znamená? Především hlavní důvod toho, proč hubnutí podle horoskopu neexistuje. Není totiž možné, aby každý dvanáctý člověk na planetě mohl hubnout stejným způsobem a dařilo se mu to.

Nevěste hlavu, protože tím lépe pro vás. Tento fakt totiž znamená, že jste skvělá individuální osobnost a stačí vám pouze najít svůj systém na cestě ke zhubnutí. A my vám rádi poradíme!

Nejlepší tipy na cestě k vysněné postavě

Kdo by nechtěl mít nádhernou postavu? Proporčně ideální silueta není pouze o estetickém vjemu, ale také důkaz zdravého těla. A kdo by nechtěl být zdravý?

Někdy však cesta k vysněné postavě není jednoduchá a předem byste se měli smířit s tím, že budete muset být trpěliví. Pokud totiž chcete zhubnout opravdu trvale, musíte postupovat pomalu. Ideální a doporučeno je hubnout cca 2 kg za měsíc, což je 0,5 kg týdně. Ano, zpočátku si změny nevšimnete, protože hubnutí bude pomalé. Můžete si však být jistí tím, že jakmile se vám začne vaše postava líbit, bude vše už jen lepší a hubnutí bude také mnohem jednodušší než na začátku vaší cesty.

Posledním tip bude nejdůležitější. Přidejte k hubnutí také pohyb. Ano, víme, že zhubnout lze i bez fyzické aktivity, avšak pomocí jakéhokoliv sportu bude hubnutí jednodušší, rychlejší a vy budete šťastnější.

Vegetarian Vegetable pasta penne with mushrooms in white bowl on wooden table. Vegan food.