Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 9.5.2023. Raci by měli klidnit své emoce a Vodnáři by neměli zbytečně utrácet

Horoskop na dnešek – úterý 9.5.2023. Raci by měli klidnit své emoce a Vodnáři by neměli zbytečně utrácet

Beran

Berani, pokud dnes budete mít oči i uši otevřené, můžete získat zajímavé zprávy. Tyto informace vám mohou pomoc zvýšit v budoucnu svůj příjem. Také v mezilidských vztazích můžete očekávat příznivé situace. Záříte laskavostí a dobrou náladou, která je nakažlivá i pro vaše okolí. Soužití s ostatními tedy dnes bude velice příjemné. Využijte toho, dokud to trvá, protože tyto účinky na ostatní nebudete mít věčně!

Býk

Dnešní den nebudete myslet v podstatě na nic jiného, než na lásku. Nezadaní mají velkou pravděpodobnost, že na jejich flirtování bude odpovězeno. Zadaní, vezměte svou drahou polovičku na výlet, nebo se alespoň pusťte do něčeho společně. Dnes se i úklid nebo vyřizování pochůzek s vaší láskou může zdát jako romantické rande. Pokud nemáte možnost být se svým partnerem, sejděte se alespoň s nejlepšími přáteli.

Blíženci

Dnešní den se nepouštějte do praktických záležitostí, ledaže je to neodkladné. Navštivte muzeum nebo galerie, může vás to inspirovat k vlastní tvorbě. Krása uměleckých děl, ale také například z krásné přírody, vás dnes může dojmout až k slzám. Nechte svou kreativitu tryskat a vyzkoušejte, co všechno ve vás je. Nezapomeňte dnešní večer strávit se svými milovanými.

Rak

Dneska je den, Raci, kdy se do všeho budete pouštět naplno. Zejména se svými emocemi budete mít spoustu práce. Abyste se uklidnili, zkuste meditovat nebo provádějte dechová cvičení. Nesnažte se být za každou cenu středem pozornosti a své názory si alespoň pro dnešek nechte pro sebe. Vyhnete se tak zbytečným konfliktům. Společnosti se nevyhýbejte, jen každému nevnucujte své názory. Úplně nejlepší společnost pro vás bude mezi těmi, kdo vás má rád. Ti budou tolerantní vůči vaší dnešní emoční nevyrovnanosti.

Lev

Dnes budete mít velkou chuť udělat něco nového a možná i trochu šíleného. Pokud toto provedete s osobou, kterou máte rádi, můžete ještě více prohloubit své vztahy. Ideální volbou budou skupinové aktivity. Nemusí jít rovnou o něco adrenalinového, stačí navštívit koncert nebo třeba cirkus. Nebojte se projevit své emoce, nemyslete na budoucnost a prostě si užijte daný okamžik.

Panna

Dnešní den vám půjde všechno, na co sáhnete. Budete sklízet ovoce též za úkoly, které jste splnili v minulosti. Energie, kterou dnes investujete do jakékoli činnosti, bude odměněna. Nebojte se ale také trochu oslavovat. Pozvěte nejbližší přátele na oběd. I když je pracovní dne, neznamená to, že si nemůžete vyhodit trochu z kopýtka. S útratou ale buďte opatrní, dnes byste neměli utrácet za zbytečnosti.

Váhy

I když se svým partnerem můžete mít pocit, že si dnes až tak nerozumíte, nebudou vznikat žádné vážnější spory. V práci můžete mít problémy, pomohou vám ale spolupracovníci. Navzdory všem nepříjemnostem se dnes budete víceméně usmívat, což vám pomůže zvládnout problémy a vašemu okolí to zvedne náladu. Nemusíte souhlasit se vším, dobře si promyslete, komu pomůžete. Hrozí totiž, že vás někdo zneužije.

Štír

Dnešní den byste měli věnovat zdravému životnímu stylu. Vyhněte se vysoce kalorickým jídlům a zamyslete se nad fyzickou aktivitou, kterou budete provozovat. Krátký běh nebo cvičení se může příznivě projevit na vašem zdraví i náladě. Je možné, že dnes vzniknou také určité finanční potíže. Nebojte se požádat o pomoc otce (nebo toho, kdo tuto roli ve vašem životě zastupuje). Můžete být podráždění, takže si dávejte pozor na pusu. Pokud dnes někoho urazíte, můžete to mít dopad v budoucnosti.

Střelec

Střelci, dneska naslouchejte svému okolí. Budete mít totiž dar dobře poradit svému okolí. Dneska je ideální čas začít šetřit, protože to může vyřešit vaše finanční problémy v budoucnu. Nezadaní dnes mohou potkat svou spřízněnou duši. Dnešek lásce přeje, a to i těm, kteří již jsou zadaní. Opět budete mít pocit, že jste spolu poprvé a zažijete tu správnou chemii. Dejte si ale pozor na to, co říkáte, protože můžete přitahovat konflikty.

Kozoroh

Zadaní Kozorozi mohou mít ve vztahu velký problém. A to vlastní vinou. Svého partnera jste totiž začali brát jako samozřejmost a také věci, které pro vás dělá. Nevybíravou slovní zásobou jej můžete urazit. I když jste spolu už dlouho, vyplatí se do vět vkládat slůvka, jako je „prosím“, „děkuji“ nebo „mohl(a) bys“. Nepřikazujte. Na obzoru je finanční polepšení. Hrozí také zrada ze strany někoho velice blízkého, která vás bude trápit po zbytek dnešního dne.

Vodnář

Vodnáři, dnes si dvakrát rozmyslete, než něco koupíte. Utrácet byste totiž měli jen za to nejnutnější. To bude ale ošemetná situace, protože dnes budete mít všeobecně problémy s rozhodováním. Navzdory své chaotické povaze vás potěší, že dnešní den máte naplánovaný do detailů. Nezbude vám totiž čas vymýšlet zbytečnosti. Práci si dnes musíte zastat sami, nelze očekávat pomoc od ostatních. Večer bude čas na lásku, takže jej stravte se svým milovaným nebo vyrazte ven, abyste jej poznali.

Ryby

Máte tendence rozhodovat se bez přemýšlení. Toto dnes může způsobit problémy vašim přátelům. Dnes nemusíte příliš šetřit, vyvarujte se ale významnějších finančních investicí. Se svými milovanými si naplánujte nějaký výlet nebo nějakou činnost, kterou běžně neděláte. Láska na pracovišti může ohrozit vaše postavení v práci. Narušeny mohou být mezilidské vztahy. V manželském životě dnes zažijete něco speciálního.