Horoskopy

Horoskop na dnešek – středa 17.5.2023. Blíženci a Váhy jsou sobečtí, Býk je nadmíru emotivní

Horoskop na dnešek – středa 17.5.2023. Blíženci a Váhy jsou sobečtí, Býk je nadmíru emotivní

Beran

Vážení Berani, právě dnes je ten den, kdy byste měli začít se zdravým stravováním a pravidelným cvičením! Tento nápad ve vás klíčil už dlouho, nicméně jste jej neustále odkládali. Pokud nezačnete ihned, mohou v budoucnu hrozit vážné zdravotní potíže! Dnes budete pod vlivem svých emocí. Nepotlačujte je, ale mějte je pod kontrolou. Dnes vás žádné dobrodružství nečeká, ale když budete mít oči otevřené, můžete si všimnout osoby, která se ve vaší blízkosti v budoucnu objeví.

Býk

Dnes vás čeká horská dráha po vlastních emocí. Zatímco v jednu chvíli budete nadšení, tu další se můžete rozzlobit. Nedávejte průchod projevům svých emocí, a to zejména na pracovišti. Může vám to totiž přinést spoustu negativního. Své emoce si zpracujte pomocí meditace nebo dechových cvičení. V práci to vypadá na velké změny, a i když budou pozitivní, budou jiné, než jste čekali. Pokud se zaměříte na pragmatismus, můžete maximalizovat svou produktivitu.

Blíženci

Milí Blíženci, dnes můžete čelit kritice, nicméně si ji vyslechněte. A to i přes to, že to nemusí být snadné. Tato kritika totiž bude konstruktivní a může vám poskytnout odrazový můstek ke zlepšení sebe sama. Ve vztazích se zaměřujete příliš jen na sebe, tak nebuďte sobečtí a vyslechněte také touhy a požadavky svého partnera. Pokud po něčem toužíte, jediný způsob, jak to získat, je říci si o to. Můžete se dostat do situace, kdy budete s osobou, která je do vás zamilovaná. Ta si ráda vyslechne vaše trápení.

Rak

Dnes můžete být v pokušení vyzkoušet si nové situace. Abyste věděli, jak zareagujete vy nebo ostatní, stačí pohlédnout do minulosti. Tak budete vědět, co očekávat. Máte nedostatek informací. Není nic jednoduchého, než dohledat si je na internetu. Problém, který dlouhodobě řešíte, dnes může být vyřešen. Toto řešení ale přijde z naprosto nečekaného zdroje.

Lev

Díky svému vysokému sebevědomí zvládnete prosadit spoustu svých nápadů, ať už doma či v zaměstnání. Budete v centru dění a společnost si náramně užijete. A to i přesto, že nejbližší vás mohou ignorovat. Soustředíte se totiž jen sami na sebe a nejste ochotni vyslechnout si jejich problémy. Dnešek je ideální čas překonat některý ze svých vnitřních strachů, a to i přes to, že můžete mít pocit, že to nezvládnete.

Panna

Předtím, než něco uděláte, si to dobře rozmyslete. Jedině vaše mentální disciplína a větší koncentrace jsou klíčem k tomu, abyste vypadali a jednali profesionálně. Dnes pro vás může být obtížné využít příležitosti, která se vám naskytne. Je ale vhodné trochu zariskovat, protože to může do budoucna znamenat zisk. Nenechte se ovládnout zmatkem. Můžete se spolehnout na svou intuici ohledně toho, co mají jiní lidé na mysli.

Váhy

Milé Váhy, dnes můžete působit trochu sobecky, protože se zaměříte pouze na situace, které vám vyhovují. Rodinný život mezi ně nepatří. Budete se vyhýbat rodinným povinnostem, a to navzdory tomu, že to může způsobit problémy s partnerem. V profesním životě se dočkáte uznání od toho, kdo vás dříve (neprávem) kritizoval. Protože dnes trávíte čas s odstupem od ostatních, může vám to vnuknout nový plán na život.

Štír

Máte podezření, že vaše finance nejsou v pořádku. Vyplatí se sjednat si schůzku se svým bankovním poradcem a zjistit, zda neexistuje nějaká možnost, jak vylepšit svou finanční situaci. Může jít o novou investici nebo konsolidaci půjček. Problémy týkající se lidské povahy dnes můžete vyřešit, aniž byste se o to příliš snažili. Stačí použít jednoduchý trik reverzní psychologie. Ubývá vám energie, a to právě v okamžiku, kdy vás váš partner nejvíce potřebuje.

Střelec

I když jste měli pochybnosti, dnes se vám zalíbí prostor, ve kterém žijete. Máte energie na rozdávání, takže neváhejte a vyrazte do společnosti. Ostatní budou nakaženi vaší dobrou náladou a vy budete v centru dní. Sdílejte s ostatními své nápady. Může dojít ke zlepšení vztahů se staršími ženami, jako je například matka či babička. Všechny problémy, které jste s nimi v minulosti měly, se nyní vyřeší.

Kozoroh

V posledních dnech jste pociťovali nedostatek energie. Pokud dnes odstoupíte od svých problémů a nebudete nic řešit, může dojít k pomalému doplňování vaší energie. Zaměřte se spíše na kreativní činnosti, ve kterých dnes budete nejefektivnější. Může se vám podařit vytvořit několik vzrušujících a intuitivních spojení. Na druhou stranu můžete mít problém s plněním povinností, ke kterým jste se dříve zavázali. Pokud nemáte partnera a toužíte po něm, dnes je ideální čas udělat první krok.

Vodnář

Dneska se zaměřte zejména na filozofickou stránku svého žití. Pokud opustíte některá svá stará přesvědčení, můžete získat novou vizi sebe sama. A to vás může inspirovat k mnohým činnostem. Abyste své povinnosti plnili na dobré úrovni, bude zapotřebí aktivní přístup. Je možné, že dnes dojde k náhlé změně vašich plánů. Jednoduchý telefonní hovor může leccos změnit. Očekávejte ale také fantastické příležitosti.

Ryby

Dnes můžete pociťovat nadměrnou únavu. Do cesty se vám může začít stavět i vaše pýcha. Můžete mít pocit, že jste na poli, kde se nevyhrává. Přemýšlejte o tom, co je pro vás důležité. Díky tomu může jednat v rozporu s očekáváním své rodiny. Dnes ale musíte věřit svým instinktům. Nepřetěžujte se povinnostmi, zaměřte se pouze na důležité činnosti. Hrozí totiž, že byste příliš plýtvali svou energií.