Horoskopy

Horoskop na dnešek – sobota 13.5.2023. Plánujte, Blíženci! Štíry čeká zajímavé setkání.

Horoskop na dnešek – sobota 13.5.2023. Plánujte, Blíženci! Štíry čeká zajímavé setkání.

Beran

Drazí Berani, díky tomu, že si stanovíte přesná pravidla, dojde k posílení vašich mezilidských vztahů. Prospěje to nejenom vám, ale také osobám ve vašem okolí. Zaměřit byste se také měli na emoční křivdy z minulosti, protože nyní budete mít dostatečný nadhled a trpělivost, abyste je vyřešili. Blízké osoby potřebují vědět, že jsou pro vás důležité. Pokud jim to dnes dáte najevo, budou si to dlouho pamatovat a povede to k větší harmonii. Můžete se pustit také do plánování, v budoucnu vám to přinese užitek. Spíše než na potěšení se dnes zaměřte na praktické záležitosti.

Býk

V minulých dnech jste toho pro ostatní hodně udělali, a to navzdory tomu, že jste museli obětovat vlastní zájmy. Ostatní si vás za to váží a můžete počítat s tím, že budou stát po vašem boku, až to budete potřebovat. Potřebujete-li splnit nějaké úkoly, neváhejte požádat o pomoc, protože zejména spolupráce s ostatními vám přinese ovoce.

Blíženci

Budete mít tendence zaměřit se na požitky, které vám může přinést budoucnost, než na ty okamžité. To vám může prospět. V dnešní den se můžete spolehnout na svůj instinkt, který vám dobře poradí, které úkoly je zapotřebí splnit jako první. Jste v perfektní kondici, a to intelektuálně i fyzicky, nebojte se ale přijímat rady od ostatních. Hvězdy přejí plánování, můžete se zamyslet například nad tím, kde strávíte letošní dovolenou.

Rak

Dnešek pro vás bude velmi snadný a přímočarý. Nemusíte se obávat žádné přetvářky ze strany svých známých a nečekají na vás žádná důležitá rozhodnutí. Je ideální čas pustit se do studia něčeho nového, protože se z toho může vyvinout dlouhodobý koníček. Ten vás může nabíjet také ve dnech, kdy budete pociťovat nedostatek energie nebo úzkost. Vzhledem k vašim skvělým vyjednávacím schopnostem je dobré prodiskutovat s ostatními záležitosti, na kterých vám záleží. Buďte čestní, slušní a upřímní.

Lev

Máte dostatek energie na to, abyste vyřešili jakýkoli problém. Nemusíte jej přímo rozhodnout, ale rozhodně přispějete k jeho úspěšnému odstranění. Díky tomu si zlepšíte sebevědomí, což se samozřejmě projeví také ve vašem zaměstnání. Můžete ale vypadat trochu namyšleně. Dejte si pozor na to, jak budete jednat s lidmi. Snažte se být přátelští a neodmítejte případné prosby o pomoc. Dnes máte spoustu vitality pro kreativní i praktickou práci.

Panna

Ačkoli máte rádi pořádek a uspořádanost, může se stát, že na něco zapomenete. Pokud vám to někdo blízký připomene, poděkujte mu a nejednejte podrážděně. Nezadaní mohou pomýšlet na vážné vztahy, protože hvězdy jim v tomto ohledu přejí. Dnes dejte přednost raději jednoduchosti, neřešte složité vztahy ani problémy. Vyhněte se také vážným rozhodnutím, pokud je to možné. Ostatní oceňují vaši společnost a pro vás je velmi příjemné být v centru pozornosti. Obklopte se ale svými dobrými přáteli.

Váhy

Milé Váhy, v tomto dni pocítíte silné nutkání ponořit se do práce. Ačkoli můžete dosáhnout dobrých výsledků, vyvarujte se přepracování a dělejte si časté přestávky. Každodenní rutina pro vás může být ubíjející, nicméně vám nezbude, než se do ní pustit. Budete překvapeni, že na konci dne budete cítit ještě spoustu sil. Jste ochotni vzdát se okamžitých radostí ve prospěch těch budoucích. Máte moc pomáhat okolí, takže neodmítejte prosby o pomoc.

Štír

Pocit bezpečí a sebevědomí vám pomůže prozkoumat svou kreativitu. Pokud se zaměříte na činnosti, které si kreativitu vyžadují, budete z nich pociťovat radost a mohou se stát zdrojem uvolnění. Na dnešek si naplánujte také nějakou fyzickou aktivitu, protože to může prospět vašemu zdraví. Navíc existuje možnost, že při této činnosti potkáte někoho zajímavého.

Střelec

Drazí Střelci, dnešek je ideální den, abyste se zaměřili spíše na praktické stránky. Vrhněte se raději do úklidu, než do tvůrčí činnosti. Umíte si efektivně rozvrhnout svůj čas, takže jednotlivé úkoly pro vás nebudou stresující. Z plnění svých povinností budete mít radost. Nyní je dobrý čas, abyste poznali nedostatky svých blízkých. Naučíte se je totiž milovat. Totéž bude platit o vlastních nedostatcích.

Kozoroh

Stanovit si priority vám dnes půjde snadno a bez nutnosti plánování. Nenechte se ale vyrušit od plnění úkolů. Bude to těžké, protože příliš mnoho záležitostí se bude hádat o vaši pozornost. Přesto jste schopni střízlivě určit své limity a hranice, takže stihnete vše, co je třeba. Také vaše očekávání je střídmé, což se může projevit vylepšením vztahů.

Vodnář

Vodnáři, dnes vás čeká spousta rozhodování. Naštěstí jsou vám hvězdy nakloněny, takže budete schopni zcela přirozeně určit své priority, a to jak na pracovním, tak také osobním poli. Váš vyzrálý způsob se bude hodit též pro dokončení nejrůznějších projektů. Umíte se obětovat pro dobro větší věci, což vám v budoucnu přinese určité výhody. Lepší vztahy na pracovišti mohou pomoci hospodářskému výsledku. Jste praktičtí a šetřiví.

Ryby

Máte potřebu vyjádřit své pocity. Pokud se k tomu odhodláte, volte mírná slova bez vzájemného obviňování. Bude vás to táhnout k poznávání nových věcí, takže rodina a domácí projekty dnes půjdou stranu. Užitečné může být poslouchat dobré rady. Můžete sebe i ostatní vidět v reálném světle, což může prospět vašim vzájemným vztahům.