Horoskopy

Horoskop na dnešek – pondělí 15.5.2023. Beranům hrozí konflikty, Ryby se zamilují

Horoskop na dnešek – pondělí 15.5.2023. Beranům hrozí konflikty, Ryby se zamilují

Beran

Váš realistický pohled je dneska na velmi silné úrovni, tak se toho snažte co nejvíce využít. Není vhodné dnes sedět sami doma, raději vyrazte do společnosti. Ta pro vás dnes bude zdrojem energie a pomůže odvrátit i špatnou náladu. Dnešek je ideálním dnem pro finanční investice. Je velice pravděpodobné, že budou výnosné. Vyhýbejte se konfliktům, ve kterých byste nevzešli jako vítězové. Snažte se dohodnout slušně.

Býk

Je čas žít naplno, milí Býci! Odpoutejte se od každodenní rutiny a pokuste se zažít něco, o čem jste dosud jen snili. V domácnosti se snažíte o nalezení nové harmonie. V reorganizaci vám pomůže vnitřní klid, kterým dnes budete oplývat. Dejte si pozor, ať se nenecháte pohltit detaily, protože ty mohou znamenat plýtvání časem.

Blíženci

Dnešní den jste zahledění sami do sebe a snažíte se za každou cenu ospravedlnit. Díky tomu hrozí vznik celé spousty hádek a nedorozumění. Raději zvolněte, protože tak zbytečně přicházíte o energii, které dnes máte už tak nedostatek. Přesto jste inspirování k plnění dalších a dalších úkolů. Abyste se zcela nevyčerpali, je dobré strávit nějaký čas nicneděláním a hlavně o samotě. Tento klid vás může ochránit i před zbytečnými hádkami.

Rak

V dnešním dnu se mohou vyskytnout problémy, které budou vyžadovat okamžité řešení. Pokud to jen trochu půjde, snažte se na tyto podněty reagovat s rozmyslem. Držte se svých hodnot a své intuice, nespoléhejte se na rady ostatních. Hlavou vám dnes bude vířit spoustu myšlenek, díky čemuž můžete snadno ztratit soustředěnost. Na druhou stranu ale přijdete s celou spoustou nových nápadů.

Lev

Milí Lvi, dnes je ideální čas zamyslet se sami nad sebou. Vytyčte ostatním své hranice, protože mají tendence je překračovat na úkor vašeho pohodlí. To s sebou může přinést spoustu vaší nespokojenosti a zbytečného emočního vyčerpávání. Aktuálně cítíte potřebu pomáhat druhým. Zatímco někdy to může pomoci i vám, dnes se mějte na pozoru, ať to zvládnete. Naučte se říkat ne.

Panna

Úsilí, které jste vynaložili včerejší den, způsobí, že budete cítit spokojenost sami se sebou. I když máte spoustu energie, vyplatí se zpomalit, a to zejména v domácích záležitostech. Upravte si své priority. Je načase využít příležitosti, kterých máte celou spoustu. Nebojte se prosadit si své zájmy, dejte si ale u toho pozor na pocity ostatních. Zejména vaši nejbližší mohou být zasaženi vaší bezohledností.

Váhy

Dnes budete mít schopnost přesvědčovat ostatní ohledně svých nápadů, plánů a názorů. Můžete se pouštět do diskuzí, ale příliš je nevyhledávejte, aby se vám okolí nezačalo vyhýbat. Díky své jazykové obratnosti se vám podaří dostat z trapné situace. Hrozí, že na vás někdo nachystal past. Abyste se do ní nechytili, je důležité zůstat sami sebou a být upřímní. Dnes jste ve velmi dobré fyzické kondici. Abyste ji ještě vylepšili, pijte dostatečné množství tekutin.

Štír

Štíři, dneska budete doslova hýřit nápady. A to je dobře, zejména na pracovním poli, protože díky tomu můžete vytvořit spoustu příležitostí. Vaše akčnost a efektivita mají sílu nakazit i ostatní. I když se mohou vyskytnout překážky, máte sílu je zdárně překonávat. Vaše práce bude efektivní a s viditelnými výsledky. Máte právo být hrdí na svůj výkon!

Střelec

I když je spravedlnost důležitá, milí Střelci, nemusíte ji přehnaně bránit. Spíše než dostat se do konfliktů vám prospěje zachovat klid. Pociťujete obrovské množství energie, která z vás může doslova vyzařovat. Bohužel však nemá tu moc nakazit ostatní, a tak může dojít k tomu, že leckdo vašemu tempu nebude stačit. Buďte tolerantní a trpěliví při jednání s ostatními. Snažte se jednat otevřete. V dnešní den se vám může dostat užitečného varování. Jen mějte oči otevřené.

Kozoroh

Vaše mysl je dnes na velmi aktivní úrovni. Toho je zapotřebí využít. Zamyslete se nad různými problémy, zejména na ty, které vás trápí už dlouho. Možná se vám nepodaří je vyřešit, avšak můžete udělat první krok k jejich rozmotání. Hýříte celou spoustou nápadů a máte dostatek energie je realizovat. Využijte svůj potenciál zejména k dlouhodobému plánování. Dnes můžete odhalit překvapivé stránky osobnosti svých nejbližších.

Vodnář

Dnes vás čeká zpráva, kterou jste ale předpokládali, a proto vás příliš nepřekvapí. Už předem jste si rozmysleli, jak budete jednat. Držte se svých plánů a nenechte si poradit jiné řešení. Abyste se cítili lépe, je dobré dopřát si něco, co vám udělá radost. Může to být koupě nějaké maličkosti nebo třeba návštěva sauny či kina. V komunikaci s ostatními buďte opatrní. I když si to neuvědomujete, váš tón je příliš ostrý. Dejte si také pozor, ať vaše emoce nepřeváží nad rozumem. Nepodléhejte jim!

Ryby

Je ideální čas pro intimní diskuze, které napomohou rozvinout váš romantický vztah. Nebojte se vymyslet něco nového. Vhodné jsou například párové druhy relaxace, jako je sauna, vířivka nebo společná masáž. Nezadaní mohou dnes poznat zajímavou osobu. Ve vašem okolí se nachází někdo, kdo vám chce uškodit. Pokud budete mít oči otevřené, tuto osobu snadno odhalíte a její plány rozmetáte rázným řešením.