Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděli 7.5.2023. Berani se budou přejídat, Lev by se o sebe měl více starat

Horoskop na dnešek – neděli 7.5.2023. Berani se budou přejídat, Lev by se o sebe měl více starat

Beran

Čekají vás velké úspěchy v profesním životě. Malým vykřičníkem se ale mohou stát neuspořádané dokumenty. Napravte to a vše dejte do pořádku. Vzhledem k tomu, že vaše myšlenky povedou k práci, kterou je zapotřebí ještě udělat, budete se méně kontrolovat v jídle. Hrozí přejídání. Pořádně se zamyslete, než si něco nandáte na talíř. Co se týká lidí, vybírejte si společnost těch, kteří sdílí stejné hodnoty. Nabijí vás energií.

Býk

V současné době se snažíte zavádět nová opatření, což může znamenat stres. Toho se můžete zbavit díky provádění dýchacích cvičení. Stres můžete odstranit také tak, že se obklopíte lidmi. Ti pro vás budou zdrojem radosti. Možná se objeví problémy, se kterými si nebudete vědět rady. Netrapte se nad nimi a užijte si šťastnějších okamžiků, které vám den přinese.

Blíženci

Pokud před vámi leží důležité rozhodnutí, právě dnešní den je na něj jako stvořený. Výsledek bude příznivý a výrazně se projeví v červnu. Doma můžete mít starosti, které je vhodné opustit. Naplánujte si jednodenní výlet. Pociťujete velký příliv energie a jste impulzivnější – je vhodné nasměrovat se na něco konstruktivního. Vyhýbejte se konfliktům a dnes se nevěnujte extrémním sportům.

Rak

Zoufale toužíte po změně denního režimu. Dnes však není ten správný okamžik, mohlo by to vyvolat vaši špatnou náladu. Vyhýbejte se impulzivním rozhodnutím. Než něco přijmete, dobře si to promyslete. Jakmile se ale pro něco rozhodněte, odolejte vnějším vlivům a stůjte si za svým. Přinese to dobré výsledky.

Lev

Lvi, zaměřte se na svůj objektivní úsudek a nenechte se ovládat emocemi. Bude to klíčové pro jednání s ostatními lidmi. Možná odhalíte, že se děje nějaká nespravedlnost, není ale ve vaší moci to napravit. A to pro vás může být frustrující. Negativní pocity můžete zahnat tak, že se o sebe začnete více starat. Zajděte si na masáž, kosmetiku nebo třeba do posilovny. Pokud dnes máte něco naplánováno, nevyplatí se vám to odkládat.

Panna

Dnešní náhlé změny nálad mohou způsobit podráždění ve vašem okolí. Jsou odrazem vašeho vnitřního váhání. Abyste se vyhnuli konfliktům, bude pro vás jednodušší opustit domov. Je pravděpodobné, že dnes budete cestovat. Výletů bude několik, budou navzájem propojené. Dnes se můžete spolehnout na svou intuici, takže pokud činíte rozhodnutí, neřiďte se logickým úsudkem. Intuice vám napoví

Váhy

Smát se je mnohem lepší, než se hádat. To Váhy velmi dobře vědí. Právě díky jejich smyslu pro humor se jim podaří odvrátit všechny konflikty. Díky svým vyjadřovacím schopnostem se zase dostanou s přispěním přátel z trapné situace. Na přátele je spolehnutí. Vyvarujte se ale řešení vážných problémů. Také fyzicky náročné úkoly si ponechte na jindy.

Štír

Máte před sebou spoustu úkolů, které se vám ale podaří poměrně snadno splnit. Očekávat můžete s podporou svého okolí. Hlavní ale je, že praktické úkoly vám půjdou téměř samy. Umíte se zaměřit na to, co je v tuto chvíli důležité a oprostit se od zbytečností. Dnešní den je ideální pro navazování nových kontaktů – jak osobních, tak také těch profesních. Pro udržení dobré nálady si naplánujte krátký pobyt v přírodě.

Střelec

V dnešním dnu toho budete chtít hodně stihnout. Co se týká rozhodování, hvězdy vám přejí. Vaše nadšení do práce a sebevědomí vám ale může snížit oblibu u ostatních, protože budete vypadat sebestředně. Zkuste se uvolnit a zpomalit, přizpůsobte se tempu ostatních. I kdyby to mělo znamenat, že se musíte vypořádat s pocitem, že vaše svoboda je omezena.

Kozoroh

Kozorozi, dnes se vyplatí prezentovat své nápady a myšlenky, protože ostatní se pro ně snadno nadchnout. Nebudete mít problém vyjadřovat je jasně a jednoduše tak, že je každý vezme za své. Dejte si pozor na to, co dneska sníte. Hvězdy totiž varují před problémy s trávením.

Vodnář

Je možné, že vás dnes trochu potrápí obavy nejrůznější povahy. Sami se s nimi bohužel nevyrovnáte. Nebojte se požádat o pomoc svých nejbližších. Neodmítnou vás a pomohou vám dostat se z nepříjemných pocitů ven. Na trápení pomáhá také cvičení – navštivte posilovnu a protáhněte se. Díky svému vyjadřování můžete vyvolat konflikt, proto se vyjadřujte taktně.

Ryby

Ryby, nechte si poradit od svého okolí. Myslí to s vámi dobře a rozhodně vám tyto rady v budoucnu prospějí. Můžete pociťovat zmatenost. Tohoto pocitu se zbavíte odpočinkem. Objeví se problémy, které budou vyžadovat okamžité řešení. Než se do toho pustíte, shromážděte všechna fakta. Jedině tak se můžete rozhodnout správně.